ДА попитам за тестовете

  • 1 917
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте момичета,  пиша ви с едно такова чувство за разочаравание и сълзи в очите.........!
ТОва чувство идва от факта ,че преди броени минути си правих тест и той излезе отрицателен! НЕзнам може би избързах, защото трябва да ми дойде след около малко повече от седмица, но не можах да изтърпя и сега толкова съжалявам!
Та моята история е следната след една две години борене с две упорити кисти, които са предполагаемо ендометриални,решихме да си правим бебе, къде решихме, къде по предписание на гинеколожката ми, но аз толкова много го поисках и се надявах, че в момента..................!и след Спирането на ОК - Ясмин започнахме упорито бебе правене! Честно да ви кажа този месец се чувствах странно, както никога до сега падна ми кръвното, боли ме кръстът и яйчниците и на всичко отгоре немога да стоя права повече от час ,защото така ми се приспива ,че  Confused   понеже никога не съм се чувствала така стана ми странно и направих тест! НО, уви! Вярно първи месец от както пробваме, но много ме е страх, страшно много, понеже като знам пак какво се почва след спирането на хапчетата, адските болки по време на цикъл, ходене по лекари-абе направо Cry ! И сега незнам, извинете ме че така съм депресивно настроена, съжалямам за безпокойството, аз просто исках да споделя с някого!
Благодаря Ви, и стискам палци този месец някоя от вас да види бленуваните две чартички!

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей,ей, JENKA, споко бе мила - разбира се,че ще е отрицателен - направила си го мноооооого рано!Нали знаеш - най рано в деня на очаквания цикъл,а още по-сигурно след няколкодневно закъснение.
Порови се из библиотеката,прочети и се успокой - ако е станало - супер,ако ли не - следващия месец,не се връзвай така от първия път.Направи нов тест при закъснение и пиши какво е станало.Заповядай и в седмичната тема,тук всички се окуражаваме и подкрепяме,тук честичко си поплакваме на рамото...

# 2
  • Мнения: 112
Много съм ти благодарна за моралната подкрепа mari eta ! Да за тестовете съм чела, но на повечето пише, че може и след 7-я ден, не че аз си правих такъв, правих си Шуър Чек!Знам, че още е много рано, но нещо все ме глождеше да си го направя, предполагам знаете как е!Може би нямаше да съм така разтроена ако знаех, че и с мен всичко е наред, но пусто толкова съм чела за тази упорита болест, че сега като се почувствах така странно тези дни, като чили в мен проблесна някакъв малък, но все пак лъч надежда! И като видях отрицателният тест, почувствах се смазана! Но смятам да се заредя с енергия и много да не мисля за това! Аз редовно чета този форум и определено много ми харесва! винаги съм се възхищавала на силните и борбени момичета!

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За Шуър Чек има и отзиви,че не винаги отчита толкова рано,колокото го рекламират.Затова,изчакай си закъснението/дай боже Praynig/ и повтори теста - ако искаш друга марка.А иначе много момичета с кисти вече са мами,така че не се отчайвай!Ще стане!
Успех  bouquet!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Не се отчайвай изобщо  bouquet Когато забременях и аз като теб направих два теста преди датата, на която трябваше да ми дойде и естествено, че бяха отрицателни. После изчаках два дни закъснение - направих трети - отново отрицателен. Чак на четвъртия ден от закъснението се появи блееееееееееда втора чертичка. Просто каквото и да пише върху тестовете - те Не отчитат бременността преди закъснението. Така че се усмихни и чакай! Търпение му е майката Hug

# 5
  • Мнения: 1 420
Jenka, не се натъжавай така.И аз мисля, че си избързала с теста. Търпението му е майката, какво да се прави. И аз едва изчаках до датата на моя цикъл. Надявам се, че скоро ще видиш заветните 2 чертички!!  Wink

# 6
  • Мнения: 65
Така като описваш си е доста вероятно и да си бременна ама не се вманиачвай, че и аз така се бях побъркала. Направих си тест 2 дни преди датата като на всичкото отгоре имах и кафеникаво зацапване- беше отрицателен. Рев, прежалих се. Не ми дойде обаче истински цикъл и на първия ден от закъснението видях една бледа ивица. Много бледа, стана видима едва към 3-та минута. След 10 дни обаче Шуър Чек си показа и една хубава наситена лентичка. Дано се похвалиш скоро и ти.

# 7
  • Мнения: 112
Момичета, страшно съм ви благодарна за добрите думи и куража! Това значи страшно много за мен! Hug
ще изчакам да видя дали ще ми закъснее и евентуално тогава ще си направя нов! НО сякаш вече не вярвам ,че някога ще я видя тази втора чартичка! ТО , защото още ми е прясно от днес и затова!
Много ви благодаря още веднъж!

# 8
  • Мнения: 2 120
Много рано си направила теста,  а ако случайно е отрицателен след седмица, да не вземеш да се отчайваш. Бебетата рядко стават, когато сме си го наумили, че трябва да се случи на всяка цена, в този цикъл, в този момент и т.н. Успех и пиши какво е станало.

# 9
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Женка, не се стряскай - естествено, че си избързала! Изчакай да видиш закъснението и тогава пак. Аз също чакам заветната чертичка, но си бях обещала да чакам поне 7 дена закъснение. Не ме питай как ще устискам до утре, но не смятам да се отчайвам и ако тогава няма нищо. Още веднъж ще пробвам след 10-ия ден! Ако не - на доктор и ..... ще опитваме пак следващия месец! Гледам много да не се пренавиваме с бъдещия татко, че той вече тук-там стъпва, горкия!

Той бебо си знае кога е най-добре да дойде. Е, може да не е съгласен с нас и нашите планове, ама нали сме решили да му дадем живот и право да си избира?

Кураж и стискам палци!!!  Hug

# 10
  • Мнения: 112
здравейте отново, благодарна съм ви пак за съпричастността ви към мен! Да смятам да изчакам и то доста голямо закъснение поне десетина дни, ако въоще има такова, защото разбира се може и да няма ако няма бебче!
Опитвам се да не мисля за това изобщо, ама я ще ме опъне кръста, я някой яйчник и хайде , пак отново мисли в главата ми! Ама ще гледам да устискам някак си Confused

# 11
  • Мнения: 16
Spoko mila, onia hormon zapochva da se otdelia v golemi kolichestva okolo 12 dena sled ovulaciata, koeto si e gore-dolu okolo M. Az susto sedia i stiskam zubi do togava  Simple Smile inache simpotmi mnogo, ama ... Ima vreme!

# 12
  • Мнения: 112
здравейте, момичета отново съм аз! Отново разочарована за втори пореден месец!
Е миналият месец ми дойде и то точно в деня на държавния ми изпит, представяте си какво разочарование в един важен за мен ден, изпитът взех с шестица, но представяте си как изживях радостта си, ами не успях естествено!
ТОзи месец по- същият начин, закъснява ми отново с два дни, а тестът отново си каза присъдата, отрицателен е ! Гадост вече сякаш надеждата малко по-малко си отива от мен!
Гледам да си давам сили и да не мисля за това, но около мен само бременни много се радвам за тях топлят ми сърчицето, но в мен си остава ония отвратителен въпрос, ами ако на мен никога не ми се случи!
ТОва е в общи линий, ще продължавам да се боря, но просто отново имах нужда да споделя с някого! Радвам се ,че ви има момичета, сякаш ме зареждате със сила и оптимизъм, точно тогава когато вече се чудя дали ги имам!
Целувки и успех на всички!

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Jenka не се отчайвай! Както казваме в този форум - докато няма лелка, има надежда  Mr. Green Изчакай още няколко дни, ако не ти дойде - повтори теста. Успех!  Peace

# 14
  • Мнения: 112
Благодаря ти за подкрепата Жабче, имах нужда от тях! Мисля ,че ще ми дойде всеки момент, но ще се надяваме поне следващия месец  и мен ще ме сполети една красива бременност!

Общи условия

Активация на акаунт