Отслабване при 1-годишно дете?

  • 1 892
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
bebeto mi e otslabnalo:(napravix izsledvanija(bez kravna zaxar), a se xrani dobre i e jivo i jizneno dete:)njakoi moje li da mi dade ideja za  pri4inite!Blagodarja:) newsm78samo da pojasnja tia e na 1 god. a si kupi kra4eta na 9 meseca-jizneno i zdravo dete:)

Бебето ми е отслабнало. Направих излседвания (без кръвна захар).
Храни се добре и е живо и жизнено дете.

Може ли някой да ми даде идея за причините?
Благодаря.

Само да поясня - тя е на 1 година, а проходи на 9 месеца - жизнено и здраво дете.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 10:36 от Reza

# 1
  • Мнения: 779
Виждам, че си нова тук. Пусни темата си в "Майки"  или в "Захранване на бебето" и там ще получиш отговор на въпросите си. Кажи и колко е голямо бебчето ти. Не мисля, че отслабването е повод за притеснение ако не е драстично и детенце се чувства добре.  Heart Eyes

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нормално е жизнено дете на една година да постопи бебешките сланинки:)
Не се притеснявай.

Кажи все пак...колко е отслабнала?
Под нормата ли е или не?

# 3
  • Мнения: 517
според мен е нормално..след като е проходило детето..да отслабне..сега се движи повече..така, че..защо се притесняваш..?! Hug

# 4
След като детето е живо и подвижно, нямаш повод за притеснение. Моят син от една година (сега е на 3) си поддържа килограмите (12, колкото котката на съседката) и дори в големите жеги беше свалил 1 кг. Ако аз се движа колкото него, сега едва ли щях да натискам клавишите, по-скоро щях да подскачам по тях. Важното е детето да се чувства добре и да е здраво, а здраво дебело дете май няма.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина до тази възраст качваше доста, даже баджачетата й бяха доста пухкави. После около 2 месеца не беше наддала изобщо /точно като проходи/, а оттогава качва много малко. Сега е 12 кг. на около 89 см. /ако не и повече/, но е на тези килограми от доста време. 

# 6
  • Мнения: 356
          Когато децата проходят, по-точно, когато започнат да тичат - отслабват, нормално, не се притеснявай. Моя син до годинката вървеше над нормата, дори педиатърката ни беше сложила на "диета", но като започна да тича - ела го виж... Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 39 713
Дияна също леко постопи сланинки като проходи.
Освен след някакво тежко боледуване, не виждам причина да се наблюдава отслабване при бебе.

Общи условия

Активация на акаунт