Изследвания за чревни паразити. Къде?

  • 4 310
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 163
Здравейте мами,
Знае ли някой къде в София се правят изследвания за чревни паразити, с направление от личен лекар. Вчера ни върнаха от ХЕИ, вече не правили изследвания с направление. Личната ни лекарка също не знае къде. Не че ми е за 6-те лева, които ми поискаха от ХЕИ (в моя случай 12 т.к. изследванията са за 2 деца), но вече ми писна да плащам за нещо, което уж е безплатно. Предварително благодаря на всички отзовали се.

# 1
  • Мнения: 723
За съжаление не мога да ти помогна, и аз търсих, но не намерих. Ние ги платихме, 24лв в CibaLab, стават за два дни. Ако не намериш къде, поне да си подготвена за цената.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз търсих преди 2 месеца - нямаше къде.Платих си в ХЕИ Sad

# 3
  • Мнения: 5 228
В поликлиниката на Военна болница правят такова изследване, но не знам как стои въпроса с направлението.

# 4
  • Мнения: 1 428
Ние ги правихме миналата седмица с направление и е напълно безплатно към всяка лаболатория,която работи с касата.Защо ще плащаш като си с направление? Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 163
Защо ще плащаш като си с направление? Thinking

И аз това се питам, при това се касае за редовни профилактични изследвания. Но ако не мога да си намеря лаборатория, работеща със здравната каса?  Close

# 6
  • София
  • Мнения: 847
а някой знае ли колко време важат тези изследвания? Ако детето тръгва на градина на 15 септември, колко по-рано трябва да се пусне туй чудо? Аз също съм се насочила към частна лаборатория, но ще се поинтересувам при джипи-то (ще ходим утре) дали се полагат безплатно.

# 7
  • Мнения: 1 680
В 25 поликлиника - Младост.

# 8
  • Мнения: 116
Миналата седмица правихме на нашата дъщеря такива изследвания.безплатни са(с направление разбира се) в лабораторията в 8 поликлиника в Надежда и 26-та в Люлин 1(но мисля че в момента е в отпуск-не знам до кога)

# 9
  • София
  • Мнения: 3 816
В лабораторията на" Лора"намира се на ул. Позитано 10.Работят със здравната каса. Hug  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
В Люлин 4 в лабораторията на Медива ги правят за 4лв. Стават за около 3 дни. 4-те лева са само таксите за лабораторията, като отидеш с направление. На нас там ни ги направиха. Знам обаче, че ги изпращат в Надежда някъде, но не съм сигурна къде точно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Излседванията мисля, че важат 2 календарни седмици. Най-добре седмица преди да тръгне детето на градина да се направят. Ние ги дадохме в сряда, взехме ги в петък, а в понеделник беше на ясла.

Общи условия

Активация на акаунт