Имам въпрос

  • 715
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Днес се регистрирах и не зная къде точно да задам въпроса си и затова го поместих в тази рубрика.
Искам да разбера къде мога да прочета или може ли някой да ми каже две думи по въпроса за теченията по време на бременност?

Благодаря ви предварително  
Алекса

# 1
  • Мнения: 272
Какво за теченията?Simple Smile Има си, засилват се, може и гъбички да се хванат. Всичко е нормално. Е, освен ако има кръв - тогава се бяга бързо при лекар!!!
Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 038
Здравей и добре дошла. welcome
Като забременях това ми беше болката,те4еше  като изведро,но нищо не можех да направя.
Предписаха ми свещи4ки,но и те не помогнаха.
Като отидох при доктора му казах,4е съм много притеснена,защото такова 4удо за първи път ми се слу4ва,а той каза да не се притеснявам,4е е нормално.
И когато родих постепенно намаля появява ми се само като съм леко настинала или преди цикъл. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 489
Ако става въпрос за бяло течение - през бременността то при повечето жени се увеличава. Според мен е задължително да се направи изследвания, за да се изключат определени бактерии и гъбички, които предизвикват спонтанен аборт, дори и в по-късните месеци. Промивки или каквото и да е лечение следва да се направи изрично след консултация с лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Много благодаря за отговорите!
И аз мисля, че е най-добре да се иде на лекар. Rolling Eyes
ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт