Момичета....

  • 1 783
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
Аз имам  EFP

 Embarassed Обаче след сума ти неща дето съм изчела и не мога да се зарадвам. Чак на 31ви съм на лекар и дотогава все ще си мисля глупости Weary
Моля се на Господ всичко да е наред newsm17
Иначе съм много щастлива, много повече от 1я път, защото този път го осъзнавам много по-добре, пък и си го чакахме и се надявахме 5 месеца Simple Smile

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Едно тихичко Честито от мен  bouquet!
Дано всичко е наред Praynig!

 Официабните поздравления - като потвърди лекарят!Пази се!

# 2
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честито! Лека и безпроблемна бременност:)

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Честито!  bouquet лека бременност и не се плаши!

# 4
  • Мнения: 3 116
Едно тихичко честито и от мен  Hug

Чакахме някой да открие пак сезон Юли, 2005 и ето че си първата смелчачка Simple Smile

Пожелавам ти леко бременеене миличка и здраво бебче   bouquet

P.S. Нали като мине прегледа на 31 юли ще се похвалиш в отчетните Simple Smile Сигурна съм че всичко ще е наред  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 515
 newsm17 Честито и се моля всичко да е наред а ти вярвай че ще е така  Hug

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Очакваме много добри новини на 31 - ви!
Дотогава спокойно и мнооооооооооооого да се глезиш!   bouquet

# 7
  • Мнения: 264
Честито Grinning.От все сърце ти пожелавам всичко най-хубаво и не се притеснявай излишно всичко ще бъде наред  bouquet.Хайде сега усмвка Hug

# 8
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви Simple Smile
Задължително ще споделя първо тук Simple Smile
А за глезенето с беба на 1 година и сами двете е трудно, но това не е важно Simple Smile
Ами...ще чакаме, като уцелихме лекарката в отпуска, пък при друг не смея за нищо на света да отида Sad

# 9
  • Мнения: 2 125
Честито мила!  bouquet

# 10
  • Мнения: 118
4естито и от мен!!! дано всичко да е наред при прегледа и да идваш скоро в клуба на мартенките! newsm51

# 11
  • София
  • Мнения: 932
 GrinningЧестито и от мен  bouquet
Безоблачна, лека и щастлива бременност,ти желая!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 243
честито и от мен и не си мисли за глупости като отидеш на 31 ще видиш че всичко е наред и след 9 месеца ще имаш едно здраво бебче Peace Heart Eyes  bouquet


# 13
  • Мнения: 1 420
Честито, миличка!  newsm51Да споделя, че и аз вчера си направих 2 теста и 2 пъти видях  EFP и то втората черта беше доста ясна  Joy . Но днес съм на преглед,а лекарката ми обяснява по телефона, че тестовете по принцип не били много точни и имало голяма вероятност да не съм бременна. Много криво ми стана, но трябва да отида на лекар, тъй като имам силни болки в корема вече 4 дни и не мога да трая. Дано да не се е оказала права  newsm17 И моят лекар е в отпуска и нямам търпение да се върне, че хич нямам вяра на други 

# 14
  • Мнения: 902
Честито, Зайо.
Лека, безпроблемна и незабравима бременност.

Общи условия

Активация на акаунт