Рокля и прическа за кумата!!:)

  • 13 943
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Моля ви ,мами,помагайте!
След един месец ще съм кума и приемам всякакви съвети относно тоалета и прическата.  Роклята май ще е от Асеновград,но малко съм затруднена с избора на прическа. Ако някой има скорошни снимки от сватби - пращайте,моля ви!:) - много искам да видя как са облечени кумовете. Не съм ходила скоро по сватби ThinkingС радост ще ги разгледам. Изчетох всички форуми с това какво се прави и какво се казва....много ми се иска всичко да е перфектно!
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 4 406
само не засенчвай булката! това е нейният специален ден, не твоят!
добре е да сте в тон с кума, ако сватбата не е вечерна, не прибягвай до тежки фризура и грим
а защо не попиташ булката- може да има идея за това как да изглеждаш ти

# 2
  • Мнения: 377
Според мен най-важното е да не засенчиш булката.  Mr. Green
Имам предвид, ако можеш да се съобразиш с нейната рокля и прическа и като цяло с това къде ще е сватбата, защото ако е по-семпла обстановката ще се чувстваш малко неудобно ако си прекалено екстравагатна и съответно обратното.  Peace

boomerang, извинявай че почти съм те повторила, но видях чак след като си пуснах поста.    bouquet

# 3
  • Мнения: 752
Преди два месеца бяхме кумове. Бях с черна, семпла рокля и в общи линии доста семпла прическа. Мога да ти пратя снимки някъде. Не се притеснявай толкова. Всичко ще бъде прекрасно и незабравимо.

# 4
  • Мнения: 5 228
И аз мисля, че е добре да обсъдиш въпроса с булката, за да сте горе-долу в тон. Според мен не е подходящо да си в черна рокля - за сватба, и особено през лятото, избери нещо по-свежо.

# 5
  • Мнения: 426
http://www.studioivanov.com/galery/displayimage.php?album=27&pos=98

Погледни тези. Пък и в този сайт има доста сватби - разгледай

# 6
  • Мнения: 7 474
 Thinking КАК ДА ДАДЕМ ИДЕИ ЗА ПРИЧЕСКА КАТО НЕ ЗНАЕМ КАКВА ТИ Е КОСАТА  newsm78
Ето идеи

http://www.morilee.com/Bridesmaid.aspx

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 15:17 от Leo

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Кумувахме през ноември- бях с черен панталон, черен блузон от ликра ( абе ластична блуза, дълга до под дупето, съвсем семпла) и риза в розово- бежов нюанс. Косата ми беше пусната  Peace След малко ще пусна 1-2 снимки  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 089
както съм писала в друга подобна тема, черното е запазен цвят за един друг род събития. сори, че намесвам пак етикета и тук. бялото също е забранено за кумата (освен ако младоженката не е в друг цвят). т.е. кумата не трябва да е в цвета на младоженката или в черно. освен ако младоженката изрично не го поиска.
аз също ще съм кума след месец. вече се натъкмих за повода. и прическа си харесах. съвсем по план съм Simple Smile

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ето и снимките-
http://fotobravo.com/view2.php?url=gallery/0887539009/18.07.06/0__g.jpg

http://fotobravo.com/view2.php?url=gallery/0887539009/18.07.06/1__g.jpg


А черното е класика, така че не знам защо се свързва с представата за погребение?! Какво по- стилно и прекрасно от малката черна рокля...

# 10
  • Мнения: 426
Аз съм на мнение че това си е доста отговорно и трябва да си на ниво. Не съм за черно тъй като това е весел повод, а черното го свързвам със скръбта. А за това да не засенча булката, ами като съм си хубавичка да не ме е канила за кума.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 752
Аз също не разбирам, защо черното да не става за сватба?! Според мен си е доста официално. Зависи по-скоро от самия тоалет (предполагам има и погребални черни рокли). Просто незнам как да кача снимки тук, за да покажа моята черна кумска рокля.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
 това например са много симпатични черни рокли


други тоалети



сайта е www.next.co.uk


# 13
  • Мнения: 579
Споделям мнението на другите момичета за нещо семпло и задължително да не помрачаваш булката.

Искаш съвет за прическа и рокля,но не казваш нищо за себе си.Колко си висока,каква ти е косата,каква рокля предпочиташ и т.н

Ето ти някой предложения от мен:



А тук има още мноооого



# 14
  • Мнения: 1 937
Страхотни неща сте предложили момичета!

Така ми се прииска и аз да стана кума!

Ако някой си търси - ъвейлъбъл съм! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт