Каква пералня?

  • 908
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Искаме нова пералня, но да може да си претегля прането (не знам точно как става, но знам че има такива, в които можеш да слагаш от 1.5кг - 6кг примерно), а не да е само с половин и пълна програма. Да могат да и се сменят оборотите и да е ААА.

Дано някои разбере какво написах, че нещо не мога да обясня много точно нещата. Embarassed

# 1
  • Мнения: 146
vij v www.technopolis.com
       www.technomarket.bg
i ti preporuchvam Ariston

# 2
  • Мнения: 431
Eто тук можеш да разгледаш и харесаш нещо. Лично аз ти препоръчвам  Горение , от 10год. имам и съм много доволна. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 752
Дайте някакъв конкретен модел от който сте доволни...всички знаем къде са Техномаркет, Технополис и останалите магазини

# 4
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09001988 Мойта е тази! Доволна съм. Вече 3 години. По 2 , 3 пъти на ден върти

# 5
# 6
  • Мнения: 4 473
Искаме нова пералня, но да може да си претегля прането (не знам точно как става, но знам че има такива, в които можеш да слагаш от 1.5кг - 6кг примерно), а не да е само с половин и пълна програма. Да могат да и се сменят оборотите и да е ААА.

Дано някои разбере какво написах, че нещо не мога да обясня много точно нещата. Embarassed

Ако правилно помня, казва се JET система Grinning. Моя приятелка има такава, много е доволна. А смяната на оборотите го има заложено като функция при почти всички нови модели.

# 7
  • Мнения: 64
И аз в момента се ориентирам към смяна на пералнята, не защото се е счупила, но ми се иска нещо по- икономично. От 8 год. ползвам Зероват, не мога да се оплача от нея.
Това, което сега търся е да е с механичен програматор- нещо нямам  голямо доверие на електрониката. (едни приятели поправят перални и за поправка на такава с електроника вземат двойно, в сравнение с обикновенните). Също гледам да не е с много обороти -повече от 800, защото аз не съм много бърза във ваденето на прането и ако ти постоипо- дълго прането въртяно на 1200 оборота,  ще си го извадиш сухичко и намачкано от пералнята. Насочила съм се към марка Бош, макар, че не мога да бъда сигурна къде ще да е сглобена.
Моя съвет е не се хвърляй на най- скъпото, щото то не винаги е най- подходящо. От толкоз години пране с пералня съм се уверила, че за да ти е добре изпрано прането трябва да ползваш добър прах за пране. А, щях да забравя- наскоро видях интересна реклама,която ми грабна вниманието,  пералня с  йонизатор на водата. Но не съм проучила въпроса все още.  Ако някой знае нещо по въпроса с йонизирането може да се обади  Simple Smile
Надявам се да съм ти била полезна.

# 8
  • Мнения: 3
Electrolux
Аз съм страшно доволна- функцията "отложен старт" е невероятно удобна, според мен. Моята е вече на 2 години и е от този клас:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=687141&cat=60&f=3697
Мисля, че няма да съжаляваш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт