С автобус или влак до морето с бебе на 1 годинка

  • 809
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Момичета в дилема съм и се нуждая от помощ  Praynig
Ще пътуваме към края на месеца с бебка и се чудя кой е по добрият вариант ooooh! В рейса как ще я сложа да спинка в мене през целия път.А дали ще спи изобщо незнам Sad Или във влака е по добре но после пък по маршрутки от Бургас до  Китен. ooooh! Thinking
Моля за хелп че в чудо се виждам с това пътуване много се притеснявам и взех да се чудя дали изобщо да тръгваме  Cry
Рейса е по добър вариант че е пряко до целта но пък дали ще спи там бебе ooooh!

Хелппппп Praynig

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 14:26 от mama Svetli

# 1
  • Мнения: 1 722
Ами ти най-добре си познаваш детето. Аз бих избрала влака, но в случай, че и татито пътува с нас - за да носи багажа. Във влака и се спи, и може да се разхожда детенце. Друг е въпроса, че често влаковете до морето са претъпкани и шумни, та не знам ... виж плюсовете и минусите и реши.

# 2
  • Мнения: 1 101
Не знам какво да те посъветвам...

Ние тръгваме в събота и се спряхме на варианта нощен влак, спално купе. Но влака пристига директно в крайната ни цел - Бургас. Ако там трябваше да се прехвърляме по маршрутки или автобуси до друго място, бих се замислила. По-добрия вариант все пак май е влак до Бургас и оттам до Китен както можете, пък да се надяваш че лесно ще го понесете. Все пак във влака ще спи и по-малко време ще се чудите как да го забавлявате. Приятна почивка!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
1вият път когато качих Дияна на дълъг път (София-Сливен) с автобус, дребното беше на 7м. За нас с мъж ми беше уморително. Дияна спа в мен, но до време, т.е. докато спрях да си усещам ръцете, после си я прехвърляхме.
Сега вече самата тя казва, че с влак й харесва повече. Но по влакове се качваме 1 годишно. На море обаче ходим с автобус, директен. Миналото лято имахме инцидент. За малко да катастрофираме с автобуса. Шофьора успя да кривне, та Камаза отнесе само огледалото.
Слава богу дребната не помни.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Преди няколко дни се върнахме от морето. Пътувахме с нощен влак, спален вагон 1ва класа.  За мен това е най-добрият вариант, защото всички спим, а на сутринта отпочинали сме на морето Simple Smile
От Бургас до Черноморец - с автобус; издържа се Wink

Общи условия

Активация на акаунт