Сънуват ли бебетата?

  • 395
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 146
От няколко дена наблюдавам с интерес Яна как спи. Много ми е чудно сънуват ли нещо бебетата? Тя например изведнъж започва да се смее, в следващия момент прави нацупена муцка, стряска се, пак се смее. Сънува ли наистина?
Срещали ли сте нещо по този въпрос?

# 1
  • Мнения: 8 505
Сънуват,да.Освен описаните от теб неща,друг признак,че сънуват е движението на очните ябълки.Не помня само на каква възраст беше дъщеря ми,когато за първи път забелязах,че сънува.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте,

абсолютно сънуват. И то даже повече от възрастните. Това е начина да се обработят впечатленията от деня. Сънуват от самото начало.

Поздрави  Grinning

# 3
  • Мнения: 657
Да сънуват,моят син поне го прави много често.Понякога плаче на сън,друг път се смее на глас

# 4
  • Мнения: 216
sorry 1vo za latinicata, samo da vmetna, ... ot nqkolko godini se tvyrdi, 4e tyi kato imame aktivna mozy4na dejnost o6te v 6 mesec ot bremennostta, to veroqtno bebocite synuvat ot po-rani4ko. o6te predi da sa izlezli na bql svqt newsm78 Joy

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Със сигурност сънуват. Доколкото знам, сънят е функция на активната мозъчна дейност- така че е нормално и бебето да сънува  Grinning

# 6
  • Мнения: 14 133
Със сигурност сънуват. Доколкото знам, сънят е функция на активната мозъчна дейност- така че е нормално и бебето да сънува  Grinning
newsm10

# 7
  • Мнения: 1 666
Убедена съм, че сънуват!

# 8
  • Мнения: 962
 newsm10 сънуват
И ние правим моцунки от както сме се родили  newsm46

# 9
  • Мнения: 4 621
Сънуват бебоците newsm10

Общи условия

Активация на акаунт