Препоръчайте ми ютия и микровълнова

  • 7 074
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет на всички форумки! Решила съм да сменя старата ютия и старата микровълнова. Какво ще ми препоръчате?  Да отбележа, че ми предстои раждане началото на август и смятам микровълновата да я ползвам за стерилизация и модела да е с по - голям обем. Държа да е най - доброто. Благодаря предварително!    bouquet

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 19:23 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 166
за ютия бих ти препоръчала филипс,но за мв нензнам newsm78

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
За ютия препоръчвам Делонги,ама за микровеле и аз не мога да кажа.Нашата е много стара вече и от новите си нямам и идея.

# 3
  • Мнения: 386
MW - Whirlpool  има грил и crisp функции. Стерилизирам за 4 минути! Там пека баници, пици от тесто, пиле на парчета, пържоли, сандвичи. Тук уцелих 10 ката, взех я промоция за 300 лв преди 2 години

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Моята ютия е Тефал, от 3-4 г. е, много съм доволна, отдолу покритието е като от боя.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010638
MW - Whirlpool не намерих картинка тя е подобна на тези с "6то чуство", просто няма 6тото чувство, т.е. везна
навремето струваше маса пари за МВ към 500 лв.

MW - Whirlpool  има грил и crisp функции. Стерилизирам за 4 минути! Там пека баници, пици от тесто, пиле на парчета, пържоли, сандвичи. Тук уцелих 10 ката, взех я промоция за 300 лв преди 2 години
Извинявам се на авторката, но малко ще отклоня темата
Заинтересуваме с тестото и баниците я кажи как става?

# 5
  • Мнения: 386
6то чувство си е. Мери, тегли, всичко сам прави.За  Crisp функцията има специална тава с покритие, с която става печене отдолу. Не исках въобще друга фурна, но мъжът ми настоя.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
6то чувство си е. Мери, тегли, всичко сам прави.За  Crisp функцията има специална тава с покритие, с която става печене отдолу. Не исках въобще друга фурна, но мъжът ми настоя.
Да има такава тава. (+още едни пласмасови кутии които така и разбрах за какво да ги ползвам)
Та пробвала съм банички да правя но нещо станаха много тънки. Тестото като за питак ли позваш newsm78 newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 469
Имах ютия АЕГ перфектна. 10 години интензивно ползване и никакъв проблем. Само почиствах иглата за котления камък. Подариха ми Тефал Авантис 95, но не съм очарована. Понякога дрехите изглеждат като негладени.
Микровълновата ми е Самсунг с грил.
Използвам я основно за претопляне и грила за принцеси. Удобна е за размразяване.
Няколко пъти съм готвила, но нещо не съм доволна.

# 8
  • Мнения: 467
за МВ-то - моето е по-обикновено, но е перфе за стерилизация. General Еlectric с 3 год гаранция, стерилизирам вече почти 11м и съм доволна. Ето това е модела - http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=809201&cat=37&f=4734

За ютия - Филипс, разбира се!

# 9
  • Мнения: 1 073
За ютия - Солак или Тефал, и двете имам и съм доволна.
Ей, да не мислите, че гладя с двете едновременно- просто едната е вкъщи, а другата на вилата Laughing
За MW- сегашната ми е на ТСМ/ иноксова/, а предишната ми беше на Моулинекс.

# 10
  • Мнения: 316
Привет на всички форумки! Решила съм да сменя старата ютия и старата микровълнова. Какво ще ми препоръчате?  Да отбележа, че ми предстои раждане началото на август и смятам микровълновата да я ползвам за стерилизация и модела да е с по - голям обем. Държа да е най - доброто. Благодаря предварително!    bouquet
За ютия нищо не смея да препоръчам, защото от 10 години ползвам една "антика"  Joy Като се счупи ще му мисля.
Микровълнова си взех тази http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09013222 от Техномаркет и аз мисля да я ползвам за стерилизация някъде август  Simple Smile
Освен, че е с грил и керамично покритие е и 23 литра и ако си свикнала да си готвиш в микровълнова е супер  Wink
Сега до колкото виждам е 169лв (аз я взех на промоция за 159лв) цената е добра.
Дано да съм била полезна  Hug

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ютия - привърженик съм на Солак, макар сега да съм с АЕГ.

МВ - купи си уред с цена поне 160-180лв. И да е БЕЗ грил. Няма нужда от подобна глупост.

И 3-то - купи си серилизатор 3 в 1. Стерилизира, готви на пара и подгрява шишетата. Струва около 50-ина лв. в Технополис.

# 12
  • Мнения: 509
Ютия определено PHILIPS.Те са най-добрите като ка4ество,удобни и лесни за ползване.
За МВ ти препоръ4вам Whirlpool.

# 13
  • Мнения: 316
Ютия - привърженик съм на Солак, макар сега да съм с АЕГ.

МВ - купи си уред с цена поне 160-180лв. И да е БЕЗ грил. Няма нужда от подобна глупост.

И 3-то - купи си серилизатор 3 в 1. Стерилизира, готви на пара и подгрява шишетата. Струва около 50-ина лв. в Технополис.
А микровълновата защо да не е с грил? Аз вярно, че още не съм го ползвала, но мисля да го ползвам  Simple Smile

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Грилът много пречи за да почисти качествено уреда отвътре. Дори да е накланящ се.
Остават мазнотии под нагревателя, те най-бързо горят и прецакват слюда-->шапка на магнетрон-->магнетрон.

Общи условия

Активация на акаунт