подутина на главата

  • 3 882
  • 3
  •   1
Отговори
Малкия има подутина на главата отзад близо до тила от 3-4 месеца.Докторката каза 4е ще го следи,но днес като ходихме ни прати при хирург и той каза 4е е мастна тъкан,но не е сигурен и ни праща в понеделник в Бургас на детски хирург.Каза също,4е трябва да се отстрани хирурги4ески и мен сега много ме е страх.На някой слу4вало ли му се е?Дайте съвет,4е до понеделник........Детето е на 6 месеца

# 1
  • Мнения: 489
            Здравей, Кармен.Ние преди време също имахме цицина на главата, но в резултата на удар, т.е падна и се удари. Стоя доста време, аз също много се бях притеснила, да няма и др. последици. Ходихме на хирург, правихме и снимка на ренген. Слава богу нямаше нищо. Педито каза, 4е трябва да се наблюдава, и 4е след удара е трябвало веднага да сложа студен компрес, тъй като после много трудно спада. Сега ве4е цицината я няма. Дано вси4ко е наред, но е добре да ви прегледа хирург.Стискам палци...

# 2
  • Мнения: 220
Най-вероятно е мастна тъкан след като няма травма. Дано всичко да е наред.

# 3
  • Марс
  • Мнения: 439
Ако е мастна тъкан не се притеснявай, те ще видят дали пречи на някой от органите и пожелание се маха. Но пак повтарям, че ако е мастна тъкан няма проблем маха се само кожичката на главата и мастните тъкани обикновенно не са захванати за нищо. На една наша пациентка и беше излязло на слепоочието и я махнаха с местна упойка, но на нея и притискаше нещо и я болеше главата затова я махнаха.

Общи условия

Активация на акаунт