от софия на морски климат с 3 м. бебе?

  • 922
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
трябва да питам док., но първо тук: как би повлиял климата на морето на бебето ни, след месец ако я заведем на морето само за разходки вечер, не за плаж!!

четох че рязкат апромяна не била препоръчителна...отделно болестите...имаме засега само хепатитна и дтк 1 ваксина...някой да сподели?  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 Ами за толкова малко бебе незнам. Аз моят син го заведох на море за първи път на 1г. и 4 месеца.
 Все пак морският климат си е голяма промяна, но при положение , че няма да го водиш на плаж , не мисля че може да има проблеми. Дано се включи някой с такъв опит, питай и педиатърът на детето.

# 2
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз водих сина си на море когато беше на 4 месеца и беше супер! Даже ходихме с количката на плаж! На другата година, когата беше на 1 год. и 4 месеца го водихме пак и тогава го хвана летния вирус с разстройството и беше много зле! Така, че е много относително каквото и да ти кажем! Ние винаги ходим първо на море, а после на Рибарица и на детето ме се отразява добре! Ние живеем в южна България, така че сменяме няколко климата за срок от 2 до 3 седмици! Успех и ако отидете на море да си прекарате супер, макар и с малко дете!

# 3
  • Мнения: 2 885
На 3 м. детето бе от София в Бургас за месец, на 6 месеца бе във Варна за 2 седмици.
Бил е на Чудните и Скалните мостове, Пампорово, Чепеларе, Кръстова гора и Бачково на 7 месеца.
Никакъв проблем. Детето досега не ми е се е разболявало.
Сега на 10 м отиваме за седмица на Велинград и 2 седмици в Бургас и Варна.
Всяка събота и неделя е в околностите на София на зелено.
За пръв път съм го изкарала когато бе на 20 дена, роден е в края на септември месец.
Излизал е и на -5 градуса. Гледам и да не го навличам. Детето трябва да е на въздух,
да не се навлича много и да не се изнежва. Но не и да се държи на течение. Важна е преценката на майката.
  car003 newsm01  grinning039  Nature Sunny smile3548

# 4
  • Мнения: 169
питаи най добре доктора

# 5
  • Мнения: 83
Питай си лекаря,аз мойта я заведох около 4 месе4на на море и съм поддържник на идеите за каляването на бебтата(разумно естественно).
Имай предвид,че само доктора може да предцени моментното здравословно състояние на детето ти.

# 6
  • Мнения: 468
Моят син за първи път като го закарах на морето нямаше и два месеца , там ги навърши .Постояхме около седмица и се прибрахме.След това като стана на четири месеца пак го закарахме за около месец.Дори бяхме с количката на плажа.Ивсе още си ходим често, забелязах че там се наспива по бързо и  яде повече .Все пак въздуха е много по чист от този в София.

# 7
  • Мнения: 326
Мъкна ги навсякъде от много малка възраст. Синът ми беше на един месец, когато започнах да пътувам с него из цяла България. Зад гърба му има навъртени толкова км, че има и възрастни, които ги нямат. На море ходи на годинка, защото тогава имахме възможност да отидем. И по-малък да беше пак щяхме да отидем. На две години е, разболявал се е два пъти и двата пъти имаше връзка със зъбоникненето.
Но ако те е страх отложи морето. Цял живот пред теб - ще ходите всяка година. А море, прекарано в страх какво удоволствие е?

Общи условия

Активация на акаунт