Кърменето се превръща в кошмар

  • 450
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
От около месец и половина кърмя само сутрин, но детето се буди още в 5 часа и до около 8-9 изобщо не пуска цомбата. Според мен не се буди от глад, защото вечеря към 22 часа, ляга си в 22.30, често и към полунощ.
Проблемът е, че аз изобщо не мога да спя, докато той суче сутринта  Sad Не мога да му дам нищо от шише, защото не е свикнал, но не мога и да го вдигна да му правя закуска, защото дреме на цицата. Ако само го гушнем, се скъсва да реве, докато не получи цомба  Twisted Evil
Много се изнервям, работя от къщи, ходя на интервюта за работа недоспала и даже вече се изложих един път  Blush, какво да обяснявам повече, хич не е приятно и ми писна Sad
Та въпросът ми е дали това ранно будене е период, който просто трябва да изчакам да отмине или ще го караме така, докато не се отбие (или не го отбия насилствено  Twisted Evil)?
И възможно ли е да е гладен, въпреки че вечеря толкова късно?
И има ли начин да му "помогна" да спре да се буди толкова рано?
Предварително ви благодаря  Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 525
ами и ние на тази възраст имах ме същия проблем.търпение му е майкат.

# 2
 Споко,период е и ще отмине.Но ти опитвай като заспи на гърдата да си я вземеш:),а то да продължи да спи.Няколко пъти няма да стане и ще се събуди,но накрая би трябвало да успееш.Дано стане по-скоро,та да се наспиш!

Общи условия

Активация на акаунт