Миома и бременност

  • 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Zdravejte,mami.Az sam v 4ti mesec,vtora bremennost.Vchera bqh pri dokito,t.k. otskoro poluchavah nqkakvi leki kontrakcii i tegest nisko dolu v korema,kato predi cikal.Okaza se mioma,koqto raste s bebeto.Ami sega?Ako nqkoq ot vas e izkarala takava bremennost,spodelete molq vi.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 22:14 от Reza

# 1
  • Мнения: 46 508
Аз изкарах, но не ми е правила проблеми, имам 3 миоми, най-голямата порасна до 7 сантиметра през бременността.
Ходи редовно да я следят и дано всичко мине безпроблемно  Hug

# 2
  • Мнения: 1 237
Не мога да ти помогна с личен опит,но лежахме в болница с едно момиче,на което току що бяха направили операция,когато беше в края на 5-ия месец.Обаче миомата била много голяма и продължавала да расте.Преди операцията е изглеждала бременна в 9-ти месец.След това й трябваше повечко време за възстановяване,но след това роди по естествен път без никакви проблеми.
Моят съвет е също да ходиш редовно на прегледи.Стискам палци всичко да е наред и ти пожелавам успех!

# 3
  • Мнения: 962
С личен опит не мога да ти помогна , но искам да ти кажа за една жена която беше в родилното със мен в стаята.Тя роди момченце 2,500 и от нея езкараха миома 3 кг.  ooooh! Роди със секцио ,тя и бебо бяха добре

# 4
  • Мнения: 65
Миомата може да прави контракции и затова ако можеш повече си почивай. На мен заради нея и заради киста ми бяха изписали утрогестан. Трябва да те следят по-често. По принцип миомите не са опасни, но създават проблеми ако не се следят. Аз те съветвам да отидеш и при друг гинеколог, защото моят ме беше наплашил с едни размери, а пък другият почти нищо не виждаше. Доколкото знам миомите нарастват от хормона естроген. Леко бременеене

# 5
  • Мнения: 5 391
В 6-ти месец ми откриха миомен възел, коийто се беше възпалил и ми създаваше проблем до края.Това далеч не значи, че и при теб ще се получи така, всичко е строго индивидуално.Желая ти успех и лека бременност  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 322
И на мен ми откриха миома по време на бременността. Растеше някъде до 18-19 седмица, после си остана с едни размери и не ми е създавала проблеми. Дано и при теб да е така.

Общи условия

Активация на акаунт