Къде да занеса дрехите,които не нося?

  • 1 129
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Здравейте,знаете ли къде мога да занеса дрехи,които не нося?Днес ходих до св.Мина,но там нещо не са заинтересовани.Имали около София дом за деца-сираци или умствено изостанали,където се нуждаят от дрехи и обувки?
 

# 1
  • София
  • Мнения: 39 719
То тя моята тема отишла на 4та страница Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88405.0 - списък на домовете по области

# 2
  • Мнения: 40
Не зная къде около София и в самата София има домове за сираци, но в Нови хан /много е близо до София/ има едно сиропиталище към местната църква, там в момента свещеника отец Йоан се грижи за около 52 души.Има няколко майки с малки деца и няколко баби с внучета.Там със сигурност се нуждаят от всякаква помощ, особено от обувки, въпреки че миналия месец със свекърва ми направихме една акция и събрахме доста, но когато ги занесохме, разбрах че май няма да са достатъчно. Мисля че там ще ти бъдат много благодарни за всичко което им донесеш.Ако решиш да отидеш потърси Галя - това е една жена, която помага на отеца да се грижи за сиропиталището.

# 3
  • Мнения: 236
 Как се казва тази църква,да не я объркам с друга?От какви обувки имат нужда,имам за махане дамски и мъжки обувки,но детски нямам?И мъжки дрехи имам за даване?Дали се нуждаят от такива неща?

# 4
  • Мнения: 2 149
Не зная къде около София и в самата София има домове за сираци, но в Нови хан /много е близо до София/ има едно сиропиталище към местната църква, там в момента свещеника отец Йоан се грижи за около 52 души.Има няколко майки с малки деца и няколко баби с внучета.Там със сигурност се нуждаят от всякаква помощ, особено от обувки, въпреки че миналия месец със свекърва ми направихме една акция и събрахме доста, но когато ги занесохме, разбрах че май няма да са достатъчно. Мисля че там ще ти бъдат много благодарни за всичко което им донесеш.Ако решиш да отидеш потърси Галя - това е една жена, която помага на отеца да се грижи за сиропиталището.
Малеее, ей да съм знаела! И здрави обувки съм засилвала, пък то хората можело да ги ползват!

Общи условия

Активация на акаунт