търся дрехи за бременни

  • 859
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 27
Ако някой знае по евтин магазин, нека пише.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 20:09 от Доня Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 7 474
На Пиротска под колоните (където завива трамвая)има едно магазинче с дрехи за бременни и едри жени. Днес влизах, има прилични неща на добри цени  Peace

# 2
  • Мнения: 2 214
Искам да ти посъветвам да влезеш в някой от по добрите магазини за втора употреба, ако естествено не те притесняват такива магазини.  Та съвета ми да потърсиш там, моите най качествени, удобни и красиви  дрехи по време на бременността си ги купих точно от втора употреба.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Искам да ти посъветвам да влезеш в някой от по добрите магазини за втора употреба, ако естествено не те притесняват такива магазини.  Та съвета ми да потърсиш там, моите най качествени, удобни и красиви  дрехи по време на бременността си ги купих точно от втора употреба.

За бременни готини неща само оттам.
Аз докато бях бременна не съм носила дрехи за бременни,купувах си по-голям номер и носих нормални дрехи.Само последните два месеца носих един гащеризон ,който ми го даде етърва ми,но това беше рядко,защото зимата много не скитах

# 4
  • Мнения: 316
На Пиротска под колоните (където завива трамвая)има едно магазинче с дрехи за бременни и едри жени. Днес влизах, има прилични неща на добри цени  Peace
Там има и хубави дрехи, но аз си купих летен панталон, който (уф как да обясня...) явно плата му е боядисан с някаква боя, която реагира на солта в потта... Панталона е бежов, а на свивките по жегите станаха розови петна.  Embarassed Иииии на задника порозовя, защото с него работех по 12 часа на ден седнала. Twisted Evil
Честно казано ако не ми оставаше толкова малко щях да си пазарувам за бремеността само от магазини за дрехи втора ръка  Naughty

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 27
blagodaria na vsi4ki

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Индийски магазин - блузки разкроени и панталони ниски - подходящи за бременни
супер блузки напр. за 12-18лв можеш да си вземеш - дори аз с моите безбожни кила и корем на бременна в 9месец /при положонеие, че съм 7-ми/ - си намерих
Има и оригинални рокли
На Стамболийски - ако те интересува пиши - близко до кръстовището при MALL София

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Индийски магазин - блузки разкроени и панталони ниски - подходящи за бременни
супер блузки напр. за 12-18лв можеш да си вземеш - дори аз с моите безбожни кила и корем на бременна в 9месец /при положонеие, че съм 7-ми/ - си намерих
Има и оригинални рокли
На Стамболийски - ако те интересува пиши - близко до кръстовището при MALL София
Това е супер идея!Аз също носих и такива индийски неща по време на мойта бременност,но съвсем бях забравила ooooh!

# 8
  • Мнения: 731
Друг индийски магазин има на ул. "Граф Игнатиев" в близост до колоните, от страната на "Тропс" по посока на площад "Славейков". Стоката е нова. Купих си две рокли оттам на съвсем прилични цени.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 27
ako niakoia ot vas e re6ila da prodade drehi ot svoiata bremennost neka mi pi6e

# 10
  • Мнения: 2 584
имам една туника от миналата година, в розово и бяло ако те интересува ще ти я дам, че няма какво да я правя

Общи условия

Активация на акаунт