имам нужда от помощ - става въпрос за проблеми с очето

  • 781
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
момичета случая е следния, преди месец на ВИки му се зачерви очето дясното откъм страната на нослето цялото почервеня, водих го на очен в Нови Искър - било се наранило от прашинка, изписа му Тобрекс и ни каза как да му го слагам, е да но очето се влоши, отидох пак - отпуска лекаря, хайде от там с ново направление - в МА, не помня името на лекаря - един близо 2 метра та и повече, само го погледна от далеко - алергичен конюктивит - изписа му Флабрекс и ни изпрати, капах му го 10 дена - в момента в който спрях - пак се зачерви, капах му още 10 дена - до вчера всъщност - еми от днес пак е зачервено
незнам какво да го правя, да ида при същите лекари - ми те явно не знаят какво му е, да го мъкна на нов очен - отде да го знам дали ще му постави точна диагноза, незнам какво да правя
ВИки зачервеното не го дразни, не го сърби - все е дно го няма, но очето му става кръв червено -  кажете къде има наистина разбиращ очен лекар  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 914
Здрасти Криси, нали знаеш че ги знам много очни лекари та незнам кой да ти препоръчам ,но ще почна със- Облашка във Вита ,Константинов във Ден ,Димитрова или Попова във детска очна в МА,засега стига после пиши как е адаша

# 2
  • Мнения: 5 228
Криси, аз също ще ти препоръчам д-р Облашка във Вита. Занимава се предимно с деца, много компетентна, внимателна и мила е. Прегледът струва 20 и няколко лева, до колкото знам в определени дни може и с направления, но по-добре питай.
http://www.vita.bg/spec.php?sp=24&d=14

# 3
  • Мнения: 1 116
Фларекс двайсет дена а? Нормално като капиш със кортикостероид да минава,баси олигофрените са тия лекари.

# 4
  • Мнения: 4 195
Фларекс двайсет дена а? Нормално като капиш със кортикостероид да минава,баси олигофрените са тия лекари.
абе да си кажа - четох му сто пъти опътването - първо пише че е за по големи деца - моя е на година и половина - второ...знам ли не ми изглежда подходящо за него.........сега ще звъня във Вита - 20 100 колкото искат само да ми оправят детето, че предишните двама ми излязоха 50 лв ама не го оправиха..............само кати си спомня колко сигурни бяха в диагнозата си и все едно аз преувеличавах сериознозста му и ми иде да ги обеса
Цвети как сте вие Hug

# 5
  • Мнения: 4 053
този 2 метровия доктор е Топов от МА,много е добър и наистина е специалист,аз бих те посъветвала пак да идеш при него,има и частен кабинет.
успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 195
този 2 метровия доктор е Топов от МА,много е добър и наистина е специалист,аз бих те посъветвала пак да идеш при него,има и частен кабинет.
успех  bouquet
е добър е ама детето ми след капките които предписа не е добре..............

# 7
  • Мнения: 4 053
този 2 метровия доктор е Топов от МА,много е добър и наистина е специалист,аз бих те посъветвала пак да идеш при него,има и частен кабинет.
успех  bouquet
е добър е ама детето ми след капките които предписа не е добре..............

аз не си натрапвам отношението към него,просто исках да споделя мнение, а аз му имам голямо доверие.
повярвай ми обиколила съм цяла София,всички доктори в кавички,взимаха само пари,слагаха грешни диагнози и прилагаха неадекватно лечение,но найстина доктор Топов върши работа,дори септември ще оперира синъми.

# 8
  • Мнения: 3 116
Хмм, какво съвпадение  Thinking

Ние сме със същите симптоми, със същата диагноза поставена от Облашка във Вита Wink
Даде ни капки, мисля че се казваха Ultracortenol (кортикостероидни) да капем седмица за да се успокой оченцето. После ще я наблюдавам за да се опитам да разбера от какво се получава тази реакция. Предположенията са пясък, вятър и слънце  Tired

Прегледа при Облашка излезе 25 лева, но освен зачервяването прегледа очни дъна, ретина и за кривогледство (т.е. профилактичен преглед)  Peace

# 9
  • Мнения: 4 195
Хмм, какво съвпадение  Thinking

Ние сме със същите симптоми, със същата диагноза поставена от Облашка във Вита Wink
Даде ни капки, мисля че се казваха Ultracortenol (кортикостероидни) да капем седмица за да се успокой оченцето. После ще я наблюдавам за да се опитам да разбера от какво се получава тази реакция. Предположенията са пясък, вятър и слънце  Tired

Прегледа при Облашка излезе 25 лева, но освен зачервяването прегледа очни дъна, ретина и за кривогледство (т.е. профилактичен преглед)  Peace
сега бях при нашия лекар, и той каза да го гледам, за сега е спокойно очето, но и при нас май е пясък - той по цял ден е в пясъчника Peace
този 2 метровия доктор е Топов от МА,много е добър и наистина е специалист,аз бих те посъветвала пак да идеш при него,има и частен кабинет.
успех  bouquet
е добър е ама детето ми след капките които предписа не е добре..............

аз не си натрапвам отношението към него,просто исках да споделя мнение, а аз му имам голямо доверие.
повярвай ми обиколила съм цяла София,всички доктори в кавички,взимаха само пари,слагаха грешни диагнози и прилагаха неадекватно лечение,но найстина доктор Топов върши работа,дори септември ще оперира синъми.

виж, не съм казала нищо лошо, дори нашия лекар потвърди че е добър специалист, но в наши случай не действа адекватно, и лечението не беше успешно, не мога да кажа на черното бяло, дано само с моя син така е станало.............. Peace

# 10
  • Мнения: 3 116
При нас зачервяването се появи един час след като излезе от пясъчника  Sunglasses

Сега има забрана за приближаване даже на пясъчник  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт