боя за коса 100&colour Garnie

  • 1 472
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
много ли е вредна з акосата?досега ползвах на Лореал но искам шоколадов цвят а то само май на Гарние има

# 1
Боядисах майка ми преди седмица с нея и нищо й няма на косата. Не помня номера, но й взех възможно най-светлото русо. Така че предполагам, че с шоколадовото няма да има проблем.  Simple Smile
Но опредлено сравнена с Л'Ореал е доста по-силна боя.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 661
Не виждам какъв проблем може да има!!!!
Боята е като всички останали, но според рекламата и отзивите е малко по- добра.
Наистина има много приятни цветове. Аз също мисля по въпроса дали да не си взема такава следващия път.
Боядисвай се смело, няма проблем!
На мен най-много ми харесват следните цветове:


 newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 211
мале страхотни са:)май ще се престраша и аз поне един път:)

# 4
  • Мнения: 4 406
и аз се изкушавам да стана шоколадова

# 5
  • Мнения: 2 125
И аз се изкуших и се направих, само дето не съм шоколадова.....
Специално този номер 512, въобще не е същия цвят като на кутията или рекламата.  Гледах в каталога и такъв хубав шоколад не видях  newsm78 и взех цвят - кафяв с много лек червеникав отенък  Confused

# 6
  • Мнения: 341
и аз съм голяма мераклиика да си сменя цвета на косата,а също и марката на боята.една моя приятелка е много доволна от garnie 100% color и ми я препоръча та сега остава само да я пробвам,за да видя какъв ще е ефекта с нея

# 7
  • Мнения: 5 228
С тази боя най-накрая, след повече от 6 месеца борба с червения цвят, имам успех. Най-после съм кестенява и не ми избива червеното. Мирише по-гадно от другите бои на Гарние и Лореал, но това да е проблемът.

# 8
  • Мнения: 2 950
Аз много искам да се направя червена - преди време бях и много се харесвах, а и другите  love001  Момичето от рекламата има божествен цвят и се чудя дали пак да не опитам, защото много ми харесва. Проблемът е, че миналият път израстването на червения цвят беше кошмарно и стана оранжево, но вие ме обнадеждавате да пробвам - после мога да си сложа кестеняво и готово smile3506 Значи сте доволни? newsm53

# 9
  • Мнения: 27 524
Не е по-вредна от другите бои, но не е от най-препоръчителните. Силна е. Аз лично не ти я препоръчвам. Те предлагат от серията така наречени атрактивни цветове. Такава е серията и на Ферия на Лореал, те са за предпочитане.

# 10
  • Мнения: 5 317
Така ме изкушавате да пробвам и аз тази боя. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 546
Давайте смело! Втора си слагам вече само че в русата гама и мисля скоро да не я сменям. Преди бях кафява и съм се правила с Лореал и ми падна много бъзо.

# 12
  • Мнения: 8 459
Не е по-вредна,разбира се.Но ...на мен не ми хареса.И пак се върнах на Гарние Нютрис.

# 13
  • Мнения: 27 524
И пак се върнах на Гарние Нютрис.

От серията Гарние това за мен е единствената боя, която бих си сложила  Peace

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Аз,съм вече шоколадова!От вчера-цветът е супер,косата става лъскава.Шоколадова станах от естествено кестенява с остатъци от руси кичури в края.Доволна съм от резултата!

Общи условия

Активация на акаунт