Отговори
  • Мнения: 3 248
Преди почти 2 седмици направих ранен спонтанен аборт, в следствие от няколко кръвоизлива. Бях на кръвоспиращи изжекции. Sick До ден днешен продължава да ми е много отпаднало, кръвното и пулса ми са сдали багажа от всякъде. Tired Но ме притеснява това, че от вчера много ме боли корема ниско, болките наподобяват тези, които имах, когато получих кръвоизливите. Но-шпато не помага!  Tired Face
Говорих с доктора и той ми каза, че ако получа нов кръвоизлив ще трябва задължително да ме хоспитализират, защото щяло да ми дойде в повече загубата на кръв. #Crazy
И сега вече, колкото и глупаво и лигаво да звучи повече ме е страх от болницата, отколкото от евентуален кръвоизлив. Твърде гнуслива съм и само от идеята ме втриса! Sick
Освен това мисълта, че майка ми и сестра ми заминават на почивка, а вкъщи остават баба ми и дядо ми, които не подозират абсолютно нищо ме притеснява още повече! Crazy

Някой би ли могъл да сподели опит или мислене - възможно ли е да получа нов кръвоизлив, при положение, че 10 дни не съм кървяла и на какво би се дължало това?!  helpuu Също така и бих ли могла да го предотвратя по някакъв начин?! Praynig На последния преглед, докторът беше категоричен, че органите ми са здрави, няма да имам никакви последствия и изобщо не бива да имам притеснения! Rolling Eyes

Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 079
много объркано  ми  звучи - установена  ли  е  причината за  кръвоизливите  да  не   хормонално  нещо  ,защото тогава пак може  да  получиш  кръвоизлив другия  вариант  е  да  се  доизчистваш  но  най- добре смени гинеколога .

# 2
  • Мнения: 3 248
Причина за аборта нямаше кой знае каква ... на много жени им се е случвало!? Rolling Eyes Но честно казано не изключвам възможността да ми е поспестил някоя и друга подробност човекът, защото аз бях много разстоена! Sad Уж бях изчистена при последния преглед?! Thinking
Може би наистина трябва да се допитам и до друг лекар! Peace

Благодаря ти!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 079
При  мен  след  спонтанен  аборт кървенето продължаваше  нон  стоп  имаше  почивка  от  два три  дни - не  бях  изчистена  като хората но  при  теб  нещата  сигурно  са се  оправили  след  като  10  дни вече  си  добре .Успех!

# 4
  • Мнения: 3 248
При  мен  след  спонтанен  аборт кървенето продължаваше  нон  стоп  имаше  почивка  от  два три  дни - не  бях  изчистена  като хората но  при  теб  нещата  сигурно  са се  оправили  след  като  10  дни вече  си  добре .Успех!



10 дни (в интерес на истината може би малко по-малко) не съм кървяла, но иначе съм много изтощена, нямам никаква сила, кръвното и пулсът ми играят в различни диапазони и т.н. Цялата тази отпадналост я дължа предполагам на аборта, защото по принцип имам много здрав организъм, не боледувам ... на 2-3 зими ми се случва по една лека настинка! Thinking

# 5
  • Мнения: 1 079
може  да  имаш  лека  анемия  за  това   яж  повече месо , череши  и  Малтофер ще  ти  свърши  работа .

# 6
  • Мнения: 3 248
Блгаодаря ти още веднъж! По-късно днес съм на лекар и се надявам всичко да е ОК! Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 730
Ако всичко е нормално преминало-тоест добро изчистване,задължително почивка без физически натоварвания,подходящо хранене,трябва кървенето да спре след 2-3 дни без да се възобновява и без болка.Пие се и антибиотик.Непременно потърси друг лекар.Успех.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличка Luminosa, много съжалявам за спонтанния аборт! Представям си как се чувстваш! Прегръщам те  Hug!
Не мога много да ти помогна, но след раждането явно не ме бяха изчистили като хората и някъде на 10-ия ден (все още ми течаха лохии), коремът започна да ме боли доста сериозно, кръвотечението се усили, чувствах се много отпаднала - като начална фаза на остра вирусна инфекция. Оправих се с антибиотик, но гинекологът беше категоричен, че, ако не се подобри положението до 3 дни, ще се наложи кюртаж. Най-добре се консултирай поне с още един лекар - нека проверят дали всичко е изчистено, за да е сигурно, че няма някаква инфекция!

Общи условия

Активация на акаунт