Валери Божинов

  • 1 791
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
 Wink Чакайте сега аз да попитам понеже мярнах някъде темичка за Бербатов... та да не се обиди Божинов на форума  Mr. Green
Вярно ли е,че се разделили с Алисия ? Четох,че вече не били заедно и дори Алисия демонстрирала близост с бившия си (депутатското синче ). Но статията беше в един жълт вестник,та не мога да много да вярвам... newsm78

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Специална регистрация заради тази клюка. Браво smile3508!
Аз на жълтите не вярвам, а и така да е, много важно Sunglasses

# 2
  • Мнения: 1 666
Изобщо не ме интересува този ... Малко лигльо си пада, а?!

# 3
  • Мнения: 42
Не го харесвам. Бербатов е по-готин.

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, те навсякъде различно пишат. В последния брой на Вестник за жената пък пишеше обратното. Иначе не харесвам нито него, нито нея. Лигльо е една доста точна дума. Все пак късмет в Юве му желая.

# 5
  • Мнения: 1 150
Все ми е тая

# 6
  • Мнения: 221
всичките са един дол дренки..

и Бербатов и Божинов са ми много лигави..

# 7
  • Мнения: 1 975
Лигави със сигурност, но Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532

# 8
  • Мнения: 135
И аз четох че са се разделили,само че в Нощен труд

# 9
  • Мнения: 10 514
Лигави със сигурност, но Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532
В някаква песен се пееше "Бъди прекрасен и мълчи!" Това си мисля за него. А Бербатов ми е малко женствен.

# 10
  • Мнения: 1 564
всичките са един дол дренки..

и Бербатов и Божинов са ми много лигави..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз това мисля за тях.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
...Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532

Ъхъ... newsm10

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Че е лигав, лигав е, но е страхотно готин Heart Eyes, поне според мен!

# 13
  • Мнения: 1 313
И аз мисля, че си допадаха много един за друг. Чудно ми е дали изобщо нещо са си говорили, при условие ,че и двамата не могат Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 622

 Преди време Божинов (харесвам си го аз отдавна..) беше при Слави. Тогава не ми направи впечатление да е прост, още по-малко пък лигав  Thinking Може славата и побърканите по него женки д са го променили  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт