УспоКОЙте мЕ, Че имАМ шаНс .....

  • 2 593
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Направо не знам какво да напиша...
Днес отивам в един магазин да си купя едно потниче и като се видях  #Crazy хубаво, нека ми е "трътлесто" коремчето - ще спадне, но за мое учудване какво видях - СТРИИ  Tired
Седях и ги гледах в огледалото - не смеех да помръдна, да не би да се увеличат Sad....и изпаднах в отчаяние Sad

Веднага се сетих за братовчедка ми, която милата не може да се съблече по бански - половинки или да облече по-къс потник, именно заради тях и аз и виках: "Абе какво ти пука".....да, ама ето, че и аз дойдох в нейното положение и ...ми се плаче  Cry Cry Cry
...толкова да обичам да си слагам по къси тениски, потници и т.н.
Да ги хвърлям ли...какво да правя  Sick

Ето Ви нагледно да видите за какво става въпрос - престраших се да ви покажа...

ТУК

Тъжна съм

# 1
  • Мнения: 9 894
че то това не е толкова зле. Я бегом марш да правиш упражнения, а стриите ти не са толкова дълбоки. Леко си се отървала.

# 2
  • Мнения: 730
И аз мисля,че много леко си се отървала,не е болка за умиране,купи си някакъв крем и се клепай,защото има шанс да се махнат,макар и малък Sad,защото така като гледам са бая преснички Wink
И аз имам по дупето и по гърдите и май вече се примирих,че отърванка НЯМА Twisted Evil
През първата ти бременност нямаше ли стрии или само с втората се нацепи и само по коремчето ли Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Само това ли? Wink Как представи нещата да те оплаче човек, не виждам проблем.Не са толкова много. Я да не ти пука.

# 4
  • Мнения: 211
Някъде имаше тема за стриите и май стана на въпрос, че докато са още лилави на цвят могат да се лекуват. Тези така ми се виждат. Пробвай да ги мажеш със специалните мазила и успех!

# 5
  • Мнения: 1 860
 Ах, Дидонке, аз имам стрии от 14 годишна. Дупето ми е като географска карта на Стара планина. По-интересното е, че през бремемнността се разминах с нови  Whistling И не само бански на плажа ме е страх да облека, ами и пред мъж ме е срам, ама само понякога  Blush
 Мажи ги с нещо, не са толкова много. Има едно олио което рекламират тук BIO OIL, казват, че помага. Питай да го намериш там. Аз да ти кажа все по-често си мисля дали да не опитам да събера някой лев и да не отида при чичко доФтор. newsm78 Защото те моите вече са неспасяем случай - удар по красотата ми.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Гърдите си успях да спася с крема на Вичи против стрии.
Твоето коремче изглежда... страхотно... в сравмение с моето Simple Smile Ако ша та успокоя довечера ша го снимам, моето коремче де Simple Smile

# 7
  • Мнения: 619
Стига се претеснява,
не са толкова страшни.
Сега защото корема не ти се е събрал,и ти се виждат по-големи,като се въстановиш няма да се забелязват толкова. Hug

# 8
  • Мнения: 8 505
Продължавай да се клепотиш с кремове,нали за лилавите все пак имало някакъв шанс.Не зная дали мога да те успокоя,но мога да ти стискам палци да се отървеш от тях Hug

# 9
  • Мнения: 6 472
Ето успокояваме те Grinning Стиите са пресни - пресни. До към 3 месеца можеш да ги махнеш (най сигурно с процедури). Освен това са малко и не са дълбоки. Като ти се прибере коремчето и ти се стегне кожата почти няма да се виждат. Дерзай с коремните преси и клепай здраво с крем за стрии и за стягане.
Аз имам едни доста стари стрии на бедрата (още от пубертета си ги отглеждам) и масажи и подходящи кремове направо мога да си обуя къси панталонки.

# 10
  • Мнения: 3 211
Бързо отивай и си купувай ампули за стрии на Лиерак.
Докато са лилави трябва да се действа, иначе няма шанс. Моите доста понамаляха от тях. После продължаваш с кремчето за стрии на Лиерак.
ТРЯБВА ДА ДЕЙСТВАШ БЪРЗО!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
според мен е добре да поработиш върху корема. на един стегнат плосък корем тези стрийки няма въобще да изглеждат толкова страшно.

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И според мен на плосък и стегнат корем стриите не са грозни!  Wink Поне не чак толкова.  Mr. Green
Ще се възстановиш, ще се стегнеш, стриите ще поизбледнеят и ще ти бъдат само едва забележим и приятен спомен за молките човечета, които са ги причинили!  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 897
Мисля,че докато стриите са лилави има шанс да се коригират,но не трябва да губиш време.Подкрепям идеята за усилени тренировки за коремната област,така и коремчето ще се прибере,и кожата ще изглежда по-добре.Успех Peace

# 14
  • Мнения: 9 583
В рекламите на Lierac казват, че ампулите им са точно за стществуващи вече стрии, а не нови. Така, че пробвай докато са толкова малко и ще се оправиш. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт