бременна и обрив

  • 701
  • 5
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 40
Моята приятелка е на море,бременне е в 12 г.с. ,получила е обрив по краката и ръцете ситни червени точки с подутина и от нейно име питам имате ли идея с какво може да се маже... Както ми го описва според мен е от слънцето, а според вас?Тя се чуди дали има връзка с дуфастона, който пие..

# 1
  • Мнения: 992
Най-добре е да отиде на лекар, само той може и да каже какво е точно.
Да не бърза да се маже, без да знае от какво се е появил обривът.
Най-верояно е някаква алергия.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Голяма вероятност има да е слънчева алергия - при бременност кожата става по-чуствителна. Ако е влизала във водата може да е и от това.
Най-добре да отиде на кожен лекар.

# 3
  • Мнения: 300
Голяма вероятност има да е слънчева алергия - при бременност кожата става по-чуствителна. Ако е влизала във водата може да е и от това.
Най-добре да отиде на кожен лекар.
Peace

И при мен се появи обрив в 18г.с. Помислих че е алергия, но в последстие се оказа Варицела. (не че искам да плаша твоята приятелка, но най-добре е да отиде на лекар да я видят). Добре че всичко мина добре.

# 4
  • Мнения: 169
Най-добре е да отиде на лекар, само той може и да каже какво е точно.
Да не бърза да се маже, без да знае от какво се е появил обривът.
Най-верояно е някаква алергия.
Peace

# 5
Аз съм в началото на 8 месец и при мен се появи обрив-леки розови петна по ръцете. Всички лекари мислят, че е слънчева алергия. Мажа се с Фенистил гел и Дактакорт, но кожната лекарка ми каза, че това много трудно минава,ще дтнеме почти месец.

Общи условия

Активация на акаунт