Добър хирург за операция на киста /София-спешно!

  • 2 880
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте!

Темата ми не касае майчинството, но засяга АГ проблем и търсим добър лекар.
Майката на моя много добра приятелка има киста на яйчника, която не се знае дали е доброкачествена или злокачествена и от няколко места са й казали, че операцията не търпи отлагане.
Моля, който е преживял подобно нещо или има информация да препоръча добър хирург за отстраняването на кистата. За предпочитане е да е в голяма болница, защото жената има съпътстващи заболявания и при необходимост трябва да може да се събере екип от различни специалисти. Ако може, давайте и някакви координати.

Благодаря и се извинявам за припряния постинг, но положението е спешно.

# 1
  • София
  • Мнения: 52
Zdravej,
Az imah predi godina i poloviha laparoscopska operacia na kista i se spriah na docent Doganov Majchin dom i ostanah dovolna ot operativnata namesa. Za nego prouchih, che e mnogo dobur v tazi oblast. Nadiavam se vsichko da e OK, da mine burzo leko i beproblemno

# 2
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравей,
По принцип всяка болница, която има родилно отделение би трябвало да извършва и такъв тип операции. Аз лично бих ти препоръчала 5 градска болница, там няма родилно, но пък за сметка на това има гинекологично отделение, където работят страхотни лекари. Имам лично впечатление от 3-ма лекари работещи там и шефката на отделението -
доц.Мария Попова - 8317671

Това е телефон на частния й кабинет. Но може да се отиде направо в болницата и там да я прегледат жената. Успех

# 3
  • Мнения: 743
Здравей, мога горещо да ти препоръчам един специалист. Казва се д-р Ан. Дуковски. Имам една стара визитна картичка с номерата му, но предполагам че са цифрови вече, затова пробвай с 8 или 9 отпред. Телефоните са: 02/ 687227 и 684078. Надявам се да го откриеш. И пожелавам всичко да е наред и вече да няма проблеми. успех! Praynig

# 4
  • Мнения: 35 891
моята я ряза д-р Колева от "Св. София" преди няколко години, не съм имала повече проблеми

# 5
  • София
  • Мнения: 341
Др. Стефан Ковачев, Военна болница - София. тел: 922 51 28 /Медицински център "Гин Арт"/

# 6
  • Мнения: 4 970
Др. Николай Попов- Шейново PeaceЕдин от най-добрите лапароскопи!

# 7
Благодаря на всички ви за отговорите! Засега сме се спряли на лекар в Окръжна и се надявам всичко да мине добре!

Много ви благодаря за отзивчивостта!   bouquet

# 8
  • във фурната
  • Мнения: 594
Д-р Божилов от МД.Можеш да го потърсиш в поликлиниката към болницата Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 57
Красимир Недялков - завеждащ оперативна гинекология в Света София. Peace
Когото и да изберете - важното е да му се довери и да е спокойна.
Успех и дано всичко мине успешно!

Общи условия

Активация на акаунт