Сериалът " Отчаяни съпруги "

  • 24 882
  • 540
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Гледате ли сериалът " Отчаяни съпруги " и оприличавате ли се на някоя от героините в него?  Laughing

# 1
  • Мнения: 46 488
Да, скоро довършихме втория сезон и сега чакаме с нетърпение нови серии  Grinning
На никоя май не се оприличавам  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 631
Да, скоро довършихме втория сезон и сега чакаме с нетърпение нови серии  Grinning
На никоя май не се оприличавам  Rolling Eyes

Откъде ги чакаш тези нови серии??  newsm78

# 3
  • Мнения: 46 488
Из Интернет, качват ги веднага, след премиерата  Grinning
Във http://free.linkos.bg ги има всички, излезли до момента  Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
Из Интернет, качват ги веднага, след премиерата  Grinning
Във http://free.linkos.bg ги има всички, излезли до момента  Peace

Питам, защото една моя приятелка вече успя да изгледа всички сезони досега....И май няма повече?!  newsm78

# 5
  • Мнения: 46 488
2 сезона са излезли, няма повече, есента ще излизат нови  Peace

# 6
  • Мнения: 663
Ооо, голям фен съм на сериала, нямам търпение за трети сезон.Да се оприличавам на някоя от героините едва ли, но най -много ме кефи Линет,  възхищавам се на това как винаги успява  да се справи със ситуациите.

# 7
  • Мнения: 2 631
Ооо, голям фен съм на сериала, нямам търпение за трети сезон.Да се оприличавам на някоя от героините едва ли, но най -много ме кефи Линет,  възхищавам се на това как винаги успява  да се справи със ситуациите.

Кефят ме изцепките на г - жа Солис  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 860
 Това е единствения сериал, който съм гледала от край до край. Започна ли втори сезон в Бг?

# 9
  • Мнения: 663
Ооо, голям фен съм на сериала, нямам търпение за трети сезон.Да се оприличавам на някоя от героините едва ли, но най -много ме кефи Линет,  възхищавам се на това как винаги успява  да се справи със ситуациите.

Кефят ме изцепките на г - жа Солис  Laughing
Мен много ме дразни, такава материалистка, но беше много гадно когато им взеха бебчето, което бяха осиновили.
Това е единствения сериал, който съм гледала от край до край. Започна ли втори сезон в Бг?
Мисля, че не още повтарят първи .

# 10
  • Мнения: 2 253
харесва ми:)
само дето не мога да си намеря последните 3 серии от 2-ри сезон.....дано успея преди да започне третия Grinning

# 11
  • Мнения: 495
мисля, че мацките са страхотни Laughing
най-много ме кефи Ева Лонгория, може би защото си приличаме физически Embarassed
ей, ама никак не съм скромна Wink

# 12
  • Мнения: 2 631
мисля, че мацките са страхотни Laughing
най-много ме кефи Ева Лонгория, може би защото си приличаме физически Embarassed
ей, ама никак не съм скромна Wink


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 2 838
Сериалът ме кефи доста, но лично аз не се намирам в него. Но пък не е необходимо да се оприличаваш с дадени героини, за да ти харесва един филм, нали? Hug

# 14
  • Мнения: 2 631
Сериалът ме кефи доста, но лично аз не се намирам в него. Но пък не е необходимо да се оприличаваш с дадени героини, за да ти харесва един филм, нали? Hug

Да, но пък някои може да откриват сходство с героините Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт