За интервютата с детегледачките?

  • 430
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте,
тези дни ми предстоят интервюта с детегледачки. Уж си нахвърлях разни въпроси и все пак се притеснявам дали няма да пропусна нещо важно, дали ще успея да преценя правилно човека срещу мен(все пак ще му поверя детето си!).
Чудя се да си напиша ли предварително въпросите, да бъдем ли двамата с мъжа ми или само аз, а ако се спра на някоя, тогава и той да присъства?
Ще съм задължена на майките, които ще ме посъветват и ще дадат идеи и предложения.
Мерси предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 417
Погледни въпросите от анкетните карти на детегледачки в detegledachki.com

# 2
  • Мнения: 3 491
За мъжа ти не знам, но детенцето трябва според мене да е с тебе. А моето лично правило е да игнорирам всеки, който първо пита какви са парите, а после го интересува всичко останало.

# 3
  • Мнения: 1 172
Подготви си предварително въпросите, прави интервютата по телефона  и си записвай отговорите на всяка кандидатка, за да можеш после да сравняваш по различните критерии. Казвай им, че ще приемаш обаждания до еди-кога си и след това ТИ ще се свържеш с тези, които са ти харесали, за да си уточниш среща с тях и да избереш една от тях. От 20-30 обаждания , ще отсееш не повече от 2-3, които си струва да видиш. На тези интервюта ходете по семейно - с детенцето, и с мъжа ти. И след това заедно преценявайте.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Да, спокойно си ги запиши на лист. Да не забравиш някой важен за теб въпрос. Записвай си и пресните впечатление от жената, която интервюираш.

Общи условия

Активация на акаунт