Amazon.com и доставката до България

  • 4 810
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
има ли начин да поръчам от този сайт и да ми го доставят до България?
и как става?
Също ако се сещате подобни сайтове/с доставка до BG/ ще се радвам да ги споделите:)
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 228
От амазон доставят до България. Не си спомням колко струва, защото съм поръчвала преди 100 години.

# 2
  • Мнения: 3 216
От този сайт порьчахме на мьжо една книга,но чрез книжарница.Мисля,че доставката излезе кьм 10 лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
аз искам предимно играчки и дрехи да поръчвам,но или не се ориентирам как става...или незнам
дайте съвет:)

# 4
  • Мнения: 5 228
Първо си правиш регистрация. Избираш си продукта и натискаш Add to shopping cart. След като избереш всичко, което искаш да поръчаш, отиваш в shopping cart и потвърждаваш като натиснеш Proceed to checkout, след това ти иска данните, номеп на кредитна карта и т.н.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 332
Първо си правиш регистрация. Избираш си продукта и натискаш Add to shopping cart. След като избереш всичко, което искаш да поръчаш, отиваш в shopping cart и потвърждаваш като натиснеш Proceed to checkout, след това ти иска данните, номеп на кредитна карта и т.н.
Това, което е написала Арлина е вярно, но първо трябва да прочетеш условията за пазаруване от съответния магазин, като например доставят ли до България, колко струва доставката, какви начини на плащане приемат.

# 6
  • Мнения: 4 152
Амазон не доставят детски и бебешки артикули извън САЩ. Мисля, че до България доставят само книги и дискове.
По-лесно ще стане ако намерите някой в САЩ, който да получи нещата и после ви ги препрати. Иначе в митницата ще плащате мито и ДДС за всички стоки с цена над 45 евро. Като сложите цената на играчката, транспорт, таксите при плащането, мито и данък и се получава цената, на която се продава играчката в България. Не си струват главоболията ако нямате познат.

# 7
  • Мнения: 1 860
Може да се провери и в amazon.co.uk или другите страни по-близки до България. Аз съм поръчвала сервиза им е доста добър. Тук доставка над 15 паунда е безплатна, така че може и за Бг да има нещо, ако сумата е по-голяма от еди-колко си.

# 8
  • Мнения: 169
даите линк към този сайт

# 9
  • Мнения: 794
Някой спомена по-нагоре, но и аз да потвърдя - от Amazon нямат шипинг до България, освен на книги.

Алтернативна опция за доставки - чрез завръщащи се в родината приятели  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 860
 Това което има в Амазон, може да се намери и в Ибей. Някой от продавачите в Ибей постват до България. Адресите съответно са според страната: ebay.com / ebay.co.uk / ebay.es / ebay.fr / ebay.de и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
даите линк към този сайт
той линка си го пише в заглавието на темата
www.amazon.com

# 12
  • Мнения: 3 457
ами ако разберете дали може до бг  пишете Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 756
ами аз съм поръ4вала от е бей но до моята приятелка ,и тя ми носи
амацон има и за Германия
ще проу4а сега 4е не съм 4ела и ще ви кажа Peace

# 14
  • Мнения: 1 680
ами аз съм поръ4вала от е бей но до моята приятелка ,и тя ми носи
а как успя да си регистрираш кредитната карта?

Общи условия

Активация на акаунт