БГ манекенки и мутреси: кои харесвате, кои не

  • 39 492
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Тъй като е всеобща истина, че ние мамите в този форум сме най-красивите, то смятам имаме пълното право да си кажем експертното мнение кои манекенки и мутреси харесваме и кои, не. То е ясно, че в БГ манекенка и мутреса в повечето случаи са синоним, ама айде, за да съм "коректна" ще ги разгранича като понятия  Wink

От манекенките ми харесва Диляна Попова


Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 21:16 от amira

# 1
  • Мнения: 534
Лично на мен ми допада Ирен Онтева и определено не  Confounded  Цеци Красимирова-хубава жена е но е много надута

# 2
  • Мнения: 1 150
Ти хубаво ги разграничаваш, ама дай ми дефиниция на мутреса - аз не зная, коя с кой си ляга и как се печели подобна титла  Simple Smile

Няма такава, за която се сещам сега  Peace

# 3
  • Мнения: 259
О, Дилянчето и аз я харесвам , много земно момиче ми изглежда , ама като видя оная с обратната захапка не и помня името ,направо изпадам в шок #Crazy

# 4
  • Мнения: 14 471
никои не харесвам. наясно сте че двете понятия в българия са абсолютно идентични нали?
нито са красиви, нито ги бива за манекенки /неслучайно на пръстите на едната ръка можеш да преброиш тези дето са пробили в чужбина/ - мислят си че са голяма работа само защото спят с мъже дето не си знаят парите, които поради това са решили, че трябва да спят с манекенка или фолк певица.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
О, Дилянчето и аз я харесвам , много земно момиче ми изглежда , ама като видя оная с обратната захапка не и помня името ,направо изпадам в шок #Crazy
Теди Велинова?

# 6
  • Мнения: 5 622
Тъй като е всеобща истина, че ние мамите в този форум сме най-красивите, то смятам имаме пълното право да си кажем експертното мнение кои манекенки и мутреси харесваме и кои, не. То е ясно, че в БГ манекенка и мутреса в повечето случаи са синоним, ама айде, за да съм "коректна" ще ги разгранича като понятия  Wink

От манекенките ми харесва Диляна Попова




Тази и аз я харесвам. Ама то на бялото черно, можеш ли да кажеш.......

# 7
  • Мнения: 1 645
Диляна е много хубава,и аз я харесвам.Тя е от моя край,има приятно излъчване и нежни черти на лицето.Още ли е с Дичо от Д-2 ???
Друга,която харесвам е Венета Харизанова-тя е и една от успелите зад граница:




Наталия Гуркова също ми харесва,Ивайла Бакалова и тя:



А също и Дияна Блажева,която не е толкова известна,участваше в ревютата в "На кафе" при Гала заедно с Юлиана Кънчева.Снимала се е и в някои списания.Някой ако се сеща и има снимка много ще се радвам ако я пусне Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Харесвам Гергана Полежанова- красива и умна.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289

Харесвам още Ивайла Бакалова,Теди Велинова и Венета харизанова.Но
Цеци ми е любимка,защото е различна от всички останали.

# 10
  • Мнения: 5 622

Харесвам още Ивайла Бакалова,Теди Велинова и Венета харизанова.Но
Цеци ми е любимка,защото е различна от всички останали.

Цеци има типичното курвенско излъчване, което много се харесва на бившите мутри и настоящи бизнесмени  Wink

# 11
  • Мнения: 5 647
Харесвам Ивайла Бакалова.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

# 13
  • Мнения: 263

Харесвам още Ивайла Бакалова,Теди Велинова и Венета харизанова.Но
Цеци ми е любимка,защото е различна от всички останали.

Цеци има типичното курвенско излъчване, което много се харесва на бившите мутри и настоящи бизнесмени  Wink

Ама майче и тя и Ивайла Балакова вече никоя мутра не ги иска... поостарели се водят за днешните мутренски стандарти...

# 14
  • Мнения: 5 647
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

И на мен ми приличаш на Цеци, но аз нямам лошо мнение за нея.  Wink
Иначе от БГ манекенките харесвам най-много Ивайла Бакалова, която май е една от малко успели.

Общи условия

Активация на акаунт