Слънцезащитен крем?

  • 1 284
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Досега не съм слагала на Калина, но ни предстои море и се чудя какъв да е и най-вече какъв фактор е подходящ за дете на 2 години, което е беличко като пуканка?!... newsm78

# 1
  • Мнения: 8 505
Моят избор е това:
http://www.spirig.ch/english/sonne/index.htm
Цялото семейство ползваме 25 фактор-лосион,не съм купувала специално за дребната.

# 2
  • Мнения: 431
Аз на моя малчуган му взех Nivea- 25фактор .

# 3
  • Мнения: 1 313
Има много такива теми , пусни си търсачката. Според мен най-малко 30и фактор, че и доста нагоре. А ти досега съвсем никаква защита ли не си и слагала? newsm78

# 4
  • Мнения: 667
ние ползвахме Vichy 50 фактор

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Има много такива теми , пусни си търсачката. Според мен най-малко 30и фактор, че и доста нагоре. А ти досега съвсем никаква защита ли не си и слагала? newsm78

Досега не съм слагала защита - миналото лято я водихме на море, но я беше страх и не е стояла на плажа. Иначе гледам да сме на сянка, а ако сме на слънце е с шапка с периферия.

# 6
  • Мнения: 356
      На Нивея 50 + фактор ползвахме.

# 7
  • Мнения: 2 332
Препоръчвам Авене или Гарние - доволна съм и от двете, Авене е по-скъпата марка. Ползвала съм и на Юсерин, но разбрах, че последните години ги били развалили.

# 8
  • Мнения: 91
Много съм доволна от Нивеа,но една моя позната,която работи в ХЕИ,ми препоръча едни български -казват се ELLEA.По принцип сме малко скептични към българското,но аз лично ще го пробвам.Детския струва около 10-11лв.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Божидара няма два месеца,но от около 25 ден като излизаме мажа с Чико фактор 50.Доволна съм!

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Бюбхен 25 фактор, много съм доволна

# 11
  • Мнения: 6 472
Малката е на Бюбхен и Нивеа. Каката е с един спрей на Ейвън. Нямам оплаквания и от трите.

# 12
# 13
  • Мнения: 3 457
чико  фактор 50 Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Понеже и ние сме много бели, та взех на Бюбхен - 32 фактор. Без да сме ходили на море, си го мажа всяка сутрин преди да излезнем. Вече за 2м. има такъв хубав тен, без изобщо да е изгарял. Препоръчвам го!!!

Общи условия

Активация на акаунт