Отговори
  • Мнения: 409
Здравейте, искам да ви попитам дали сте чули нещо някога за тази частна детска ясла!

Намира се на крайната спирка на тролей 2-ка . според мен това е някъде в района на Борово или Красно село  newsm78

Таксата е 280 лв обаче какво и що е друго не зная!

Моля, ако има мами, дето са с повече инфо да се включат!

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В един сайт са пуснали обява,че приемат деца от 6мес възраст,има телефон
Ако искаш мога да ти го пратя,но е мобилен.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Детска ясла "Цветенце" кв."Бъкстон"
Приема деца от 6 месечна въэраст
Работно време от 7 до 19ч.
тел.0898420743

# 3
  • Мнения: 409
Трилиън,

Благодаря за координатите, може ли да ми кажете някакви отзиви или нещо повече за яслата???

 newsm78

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз за първи път я чувах тази ясла, просто и намерих координатите. Но явно е нова и няма да има много отзиви.

# 5
  • гр. софия
  • Мнения: 190
мойто бебче вече два месеца ходи там и съм страшно доволна. винаги са усмихнати и много загрижени. дара винаги им се усмихва като я заведа. личи си че е щастлива. препоръчвам я горещо.

# 6
  • Мнения: 1 327
мойто бебче вече два месеца ходи там и съм страшно доволна. винаги са усмихнати и много загрижени. дара винаги им се усмихва като я заведа. личи си че е щастлива. препоръчвам я горещо.

 Laughing почна се с рекламата..

# 7
  • гр. софия
  • Мнения: 190
повече нищо няма да пиша тук. съвсем добронамерено ви отговорих.мислех си че тук след като пишат майки всичко и всички мислим за децата си и за тяхното добро. разочарована съм. ще ви чета, но няма да ви вярвам и да ви отговарям.

# 8
  • Мнения: 409
mts69,
МОжеш ли да ни разкажеш нещо повече за яслата:

Как забавляват децата, какви са групите, как са сформирани как са условията! Нещо ПО-КОНКРЕТНО! Освен, че са много весели в тази ясла  Hug

# 9
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Вчера ходих да видя яслата. Става въпрос за къща, в която има 4 помещения за спане и игра. Има само 1 група от 7 деца. Яслата е много малка, малко дворче и тераса, стаите също са малки. Чисто е, но изложенито не ми допадна - северно и имам чувството, че през зимата ще е много мрачно. За лятото сигурно е супер, но не ми се видя да влиза много светлина в помещенията.
Таксата е 220лв, нямат трансапорт. Собственичката ми се стори много свясна жена, по-скоро това ми заприлича не на ясла, както сме свикнали да си представяме яслите, а на дом, който е преустроен за гледане на повече деца.
За бебета там е супер - отделени са в отделно помещение, в приятни креватчета. Имаше 3.
Единствено това, че няма светлина не ми хареса!
Това е!
Който иска може да отиде на място да разгледа, много са свестни!

# 10
  • Мнения: 992
ами аз днес  ходих до тази ясла , но ми казаха че ще взимат още една стая и ми казаха да ида другата седмица пак да ми отговорят със сигурност дали ще вземат моята беба. Но като питах за заплащане ми казаха 350 лева на месец и да си носа аз храната докато почне да яде обща кухня , май ме е минала а  newsm78 може ли някоя мама да ми каже коя е директорката или отговарящата другия път с нея да говоря. Тук пишете че таксата е 220 лева , аз бях чула че е 260 , а тази днес ме разби като ми каза 350

# 11
аз плащам 320 лв. като си нося храната, водата ,сокчета и памперси. не знам как се прави ценообразуването, но по големите деца плащат по-малко, а и храната не си носят нито пък сок. Аз малко се разочаровах. Пак ги гледат добре, но май печалбарството и вкуса на парите си казват думата. За съжаление нямам избор. Другото нещо което не ми харесва е това че парите ги искат предварително, независимо от това дали детето ти няма да бъде по уважителни причини там. В момента мойто е болно и не е ходило 4 дена, аз съм си платила предварително цялата сума за гледане. подчертавам ГЛЕДАНЕ, защото в тези пари не влиза нищо друго. А плащам сега на друга жена да го гледа в къщи. Не е ли редно да ми приспаднат тези пари? Аз расъждавам така: не са наели специална жена да гледа само моето дете, не са заявили храна и тн. Иска се предварително да се знаят дните в който детето няма да бъде на градина. Аз поне не мога да предвидя кога и дали ще се разболее или дали няма да ми излезе неочакван ангажимент, който ще промени нещата. Ами това е иначе всичко е много хубаво.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Да ви кажа, че таксата /дори и 350/ е доста приемлива на фона на останалите. Практиката в частните градини е, когато детето е болно и родителят се обади да предупреди колко дни ще оцъства да се приспаднат само парите за храна. И то не навсякъде. За съжаление никъде не съм чувала да връщат пари, а заплащането навсякъде е предварително.

# 13
  • Мнения: 7 386
                   Още едно въпросче /ако може/: Има ли лиценз,някой поинтересувал ли се е за това.С една дума отговаря ли на изискванията за ДЗ.Като чета за светлината /ХЕИ дере кожи,ако една крушка е изгоряла или е северно изложението/ та ми идва на ум този въпрос.Или е "само" гледане на деца без други ангажименти. newsm78

# 14
  • Мнения: 992
Да ви кажа, че таксата /дори и 350/ е доста приемлива на фона на останалите. Практиката в частните градини е, когато детето е болно и родителят се обади да предупреди колко дни ще оцъства да се приспаднат само парите за храна. И то не навсякъде. За съжаление никъде не съм чувала да връщат пари, а заплащането навсякъде е предварително.

ами приемлива е ако имаш собствен бизнес или получаваш 1000 лева заплата. но за 600 лева заплата не мисля че е приемлива , а и друго не разбирам за гледане 350 лева с твоя храна , а за гледане с тяхна храна по малка такса  Rolling Eyes може би аз не съм у ред и неразбирам

Общи условия

Активация на акаунт