Лека количка за новородено?

  • 928
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Моля,даите съвет каква количка за новородено бебе?Искам да е лека,по възможност лятен модел,лесно да се сгъва за да се събира в малкия ми багажник на колата.На почти всички лятни модели гръбчето не става в легнало положение и съм много затруднена.А много искам количката да е лятна.На разумна цена-до 200лв.Може и втора употреба.

# 1
  • Мнения: 56
Здрасти!
Аз на темата колички, след като си изпатих съм категорична - по-скъпа, за да ти е мирна главата!!! Но това е лично мнение - ето няколко сайта :

www.stefi.biz

www.pakostnik.com


Дано са ти от полза.

п.п. Само да ти кажа, че ние миналата година ноември дадохме 260 лв. за Бертони с кош за новородено и летен с още 100 екстри и разбира се я бутах като багер Twisted Evil След това се наложи да дам 200лв за лятна количка, защото тази изглеждаше  ShockedТака че стигнах до извода - по-добре по-скъпа ама готина, лека и да върши работа Laughing

Успех!!!



# 2
  • София
  • Мнения: 8 280
Моля,даите съвет каква количка за новородено бебе?Искам да е лека,по възможност лятен модел,лесно да се сгъва за да се събира в малкия ми багажник на колата.На почти всички лятни модели гръбчето не става в легнало положение и съм много затруднена.А много искам количката да е лятна.На разумна цена-до 200лв.Може и втора употреба.

малко над 200?
- Чиполино Пуки

Съвета ми е все пак да е комбинирана(не тези с кош за бебе), т.е. да има чувалче отпред, то не пази само от студ, а и от вятър, дъжд.

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 21:32 от Desem

# 3
  • Мнения: 5 228
Във форума Продавам в момента се продава страхотна количка заедно с кош за кола Нео Нато за 280 лв.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105560.0

# 4
  • Мнения: 4 668
По - добре вземи тази Нео - нато , за да ти е мирна главата .

# 5
  • Мнения: 242
Забравих да кажа,че имам столче за кола,така,че ми трябва само количка.

# 6
  • София
  • Мнения: 472
Аз полвах  Хаук Танго -от Метро за 110лв.Страшно удобна и здрава количка.Има много широк и удобен за бебето кош.Има 3 позиции на гръбчето. Количката не е комбинирана ( в смисъл,че няма допълнителен кош), но е много лека- само 6 кг.Има си голям гюрук и покривало за зимата .Има голям багажник.Много леко вози.Има двойни предни и еденични задни гуми.Дръжката се върти  и назад и напред към теб.За тази цена - съм супер доволна от количката.
Днес бяхме в Метро и я видях същата за 107 лв. Иди и я разгледай на място. Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 676
http://www.family-bg.com/catalog/prX_820.htm
Моята е такава- не е супер лукс,но е много лека,и лесно се побира в багажника на колата
Използвам я пълноценно вече почти 11месеца/въпреки че имам и съвсем лятна/ и не съм имала проблем с нея,
Аз съм на мнение че не винаги евтиното е боклук Peace

Общи условия

Активация на акаунт