въпрос към бременните от района на Бургас

  • 1 213
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 177
Здравейте,
Предстои ми почивка на море,планирали сме да е в Поморие/по-близо до Бургас/.Бременна съм в 21 г.с. и понеже съм много страхлива и предпазлива/ако нещо не дай боже се случи/, искам да ви помоля за информация,за болници,частни клиники и гинеколози препоръчани ми от вас.
Сърдечно благодаря предварително

# 1
Медицински център " Света София" - ул. Възраждане № 13 зад кино Септември- телефони 845 083; 845 081 дано не ти се наложи, но  все пак гледай да нямаш среща със Скочева - ще ти влоши положението, може дори да е фатално. Приятна почивка, пази се и вярвай, че няма да се наложи инцидентна лекарска намеса.

# 2
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами аз живея в поморие и утре ми е термина Naughtyно мисля да си раждам тук в поморие Naughtyняма много родилки и било спокойно.колкото до гинеколог много препоръчват Попов Naughtyно не мисли за такива неща Hugнаслаждавай се на почивката и внимавай със слънцето #Crazy

# 3
  • Мнения: 817
В самия Бургас, нямаш избор за болница, тя е само една , но частни кабинети и клиники, в които не можеш да лежиш, а само да се прегледаш има, но на теб няма да ти трябва-сигурна съм! Не мисли такива неща, все пак отиваш на почивка, нали? Hug
Ако все пак недай Боже нещо ти се наложи и имаш проблем най-добре да потърсиш д-р. Лазарова, тя е шеф на патологична бременност, доста е груба, но е един от най-добрите специалисти при рисковите бременности.

# 4
  • Мнения: 407
Нямам думи Лазарова е толкова "добра" и заради нея трябваше да бягам чак до Варна,мерси....
И аз бих ти препоръчала да отидеш в Поморие,ако се наложи нещо.Чувала съм добри отзиви.Не вярвам да имаш някакви проблеми.Приятно изкарване.

# 5
  • Мнения: 5 183
Аз съм от Бургас, но нямам опит в тази област. Сестра ми беше доволна от Лазарова ...
Както и да е, важното е да не се настройваш отрицателно. Отиваш на по4ивка, отпусни се, наслади се на отдиха си на морето и вси4ко ще бъде наред. Ще видиш.
  bouquet

# 6
  • Мнения: 817
Нямам думи Лазарова е толкова "добра" и заради нея трябваше да бягам чак до Варна,мерси....
И аз бих ти препоръчала да отидеш в Поморие,ако се наложи нещо.Чувала съм добри отзиви.Не вярвам да имаш някакви проблеми.Приятно изкарване.
Възможно е, просто аз лежах в патологична и там имаше едно момиче, чието бебче спаси, та затова ми е такова мнението, съжалявам, че на теб ти се е наложило това! Hug

# 7
  • Мнения: 82
Ако ти се наложи по-добре в Поморие, но не мисли за това.ПРИЯТНА ПОЧИВКА и бъди внимателна със слънцето.  bouquet

# 8
  • Мнения: 407
Cweti  аз също лежах в патологията и точно от там са ми наблюденията.Неискам за нищо на света повече да се срещам с нея.Само ще кажа че докато ме преглеждаше на магарето за скъсяване на шийката с другата ръка държеше телефона и говореше с дъщеря си.Каза ми,че съм си измисляла,че имам контракции.След като разбра,че шийката ми е скъсена пък ми се скара защо не съм си донесла нощница и чаршафи да влизам в болницата.  ooooh!
Радвам се,че минах през това и вече знам,че там не трябва да ходя каквото и да става.Само заради това препоръчах на момичето да отиде в Поморие.   bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Нямам думи Лазарова е толкова "добра" и заради нея трябваше да бягам чак до Варна,мерси....
И аз бих ти препоръчала да отидеш в Поморие,ако се наложи нещо.Чувала съм добри отзиви.Не вярвам да имаш някакви проблеми.Приятно изкарване.
Ей това го подкрепям с две ръце. Аз дори родих във Варна, пак заради нея. И аз чух много добри неща за завеждащия родилното в Поморие.
На теб обаче няма да ти се наложи да се срещаш с никой. Всичко ще е наред и ще изкараш една страхотна почивка. newsm10

# 10
  • Мнения: 191
nikol5 и  tanya79 са абсолютно прави ужасно груба а на моменти и безотговорна ,пази се и се забавлявай.

# 11
  • Мнения: 817
Добре, съгласна съм, щом повечето мнения са такива, аз не говоря от собствен опит, значи Лазарова я оставяме-не става! Peace

# 12
  • Мнения: 81
Аз раждах при доктор Добрева, тя работи на частно в клиника Оксиком, намира се в к-с Изгрев там телефона е 86 02 10, но трябва да звъннеш предварително за да видиш кога е там. Мога ако искаш да дам и мобилен телефон  - тя не го изключва, но ако е нещо по спешност, не дай си Боже, ще трябва да ходиш в Окръжна болница.

# 13
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Ако си в Поморие с две ръце съм за Попов Peace  newsm10 .Аз съм от Бургас но винаги си ходв при него на прегледи.Той май е и завеждащ родилно там.Много е внимателен.Приярно изкарване на почивката    grinning039 и даяно не ти се наложи да ходиш по доктори

# 14
  • Мнения: 1 685
ЗАРАДИ  ЛАЗАРОВА  ЩЯХ  ДА  ЗАГУБЯ   ДЕТЕТО   СИ..МНОГО Е  ЗЛА 

Общи условия

Активация на акаунт