За плодовите пюрета на Hame

  • 997
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Започнахме скоро с  плодовите пюрета. Пробвах вече на почти всички производители. Имате ли мнение относно пюретата на Hame?

# 1
  • Мнения: 5 790
Ми не са лоши, давала съм няколко пъти, Виктория не ми се е оплакала, че не й харесват.  Laughing Дори днес яде едно плодово ябълки с ориз - май го водят каша "Лека нощ". Изяде си го с удоволствие, предполагам, че й харесва. Обаче по-късно видях, че има захар вътре, така че не смятам да й давам редовно.

# 2
  • Мнения: 6 390
Много сладки са, затова доста след годинката ги давах, но бебона ги омиташе за отрицателно време разбира се Whistling Grinning

# 3
  • Мнения: 4 668
Средна хубост  Rolling Eyes и наистина са много сладки !

# 4
  • Мнения: 5 026
 Бужи си ги хапва с кеф, но според мен са безумно сладки.

# 5
  • Мнения: 936
Мисля, че са добри. Давам ги и бебо ги яде. С тях разнообразявам на Ганчев, защото той няма ягоди, малини и други такива, а Хаме имат. Има и интересни комбинации от праскови и сметана и т.н., които изглеждат много вкусни.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз съм ги давала като разнообразие, но наистина са мноооого сладки. А и погледни калоричността им, доста е.

# 7
  • Мнения: 5 577
Иван много харесваше тези със извара и сметана. И едно - горски плод.

# 8
  • Мнения: 6 472
Марта им е голям фен, особено на тези с изварите и сметаните. В чист вид почти не съм ги давала, защото са много сладки, но с домашна каша ги опуква за секунди.

# 9
  • Мнения: 4 621
Яна си ги хапва с голямо удоволствие Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 404
Средна хубост  Rolling Eyes и наистина са много сладки !
Peace

# 11
  • Мнения: 399
Мойто малкото хич не ги долюбва. Не че не обича сладко - например кашата 4 плода на Фризокрем е много сладка, но я обожава. Пробвах поне 5 вида, но не иска, нито чисти, нито смесени с каша. newsm78

# 12
  • Мнения: 193
Мноооого са сладки тези пюрета, колко ли захар има вътре?!
Аз давах боровинка и кайсия, бебока много ги хареса, но за сега ги спирам, не мисля, че му е нужно да яде толкова захар.

# 13
  • Мнения: 3 042
Давала съм и от плодовите пюрета , и от плодовите комбинации с извара, сметана и кис.мляко и от кашите на Hame и малкият много ги харесва.

# 14
  • Мнения: 7 474
Много ги ядяхме. Peace

Общи условия

Активация на акаунт