Заради какво сте плакали като бременни?

  • 1 111
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Вси4ки знаем, 4е бременните пла4ат за щяло и нещяло. Породена от този постинг

Като бях бременна, ми се случи да рева на Deutschlsnd sucht den Superstar и което е вече прекалено - на новините. Не ме питайте защо. Срам ме е. Embarassed

 нека се посмеем с нашите глупави терзания като бременелки.

Аз веднъж ревах, защото мъжът ми беше изял цялата кутия бонбони (донесени от Бг). Бях обидена, 4е не ми е оставил нито една, а няма от къде да си купя  #Cussing out За протокола - НИКОГА не ям такива бонбони и мъжът ми по инерция ги беше излапал вси4ките.

# 1
  • Мнения: 2 907
Аз ревях за всяко едно нещо, по скоро трябва да си помисля за какво не съм ревала. А това с Deutschland sucht den Superstar майтап ли е? Заради бездарниците, които се бламират пред хората или заради (веселата ) критика на господин Bohlen ? ( За справка цитирам : "Du singst wie meine Putzfrau, aber mit Zäpfchen im Arsch " или " Du hörst dich wie einen angeschossenen Wildschwein an"  Laughing )

# 2
  • Мнения: 1 194
За мен това правило не важи. Naughty Не плача, нито се смея повече от обикновено, бремеността никак не повлия на емоционалността ми.
Плакала съм може би само ако е имало сериозни притеснения за бебето(първата бременост).

# 3
  • Мнения: 2 825
Моята бременност беше доста кратка и мисля, че хормоните ми не можаха да се развихрят с пълна сила, ама за 3 месеца доста си поплаках. Плачех за всичко, но най вече на филми  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 423
Истина е. Плаках на историята между Майк-Леон Грош и Ванеса
(кандидати, влюбили се по време на кастинга).
А Дитер Болен ми идеше да го разцелувам, голям купон с него.

# 5
  • Мнения: 11 307
Истина е. Плаках на историята между Майк-Леон Грош и Ванеса
(кандидати, влюбили се по време на кастинга).
А Дитер Болен ми идеше да го разцелувам, голям купон с него.

То си беше като по поръчка.
А Болен е просто невероятен. Откъде му идват бисерите - не знам, но някои са супер на място.

Аз лично ревях за щяло и не щяло докато бременеех. Вече не помня подробно  Embarassed Embarassed (беше отдавна)

# 6
  • Мнения: 2 427
Вчера се разплаках в супермаркета докато пазаряхме,защото мъжът ми подметна ,че понякога се чувствал гузно като пълнел пазарската количка с какво ли не докато имало хора които не могат да си го позволят.И защото на мен това не ми излиза от мисълта всеки път като сме по суперите и въпреки че ми е гузно ,пак пълня количката с какво ли не от което най -наркрая ми става още по зле,зле,зле.Вчера тъкмо се бяхме наредили на щанда където са сирената и колбасите и аз буквално избухнах в сълзи пред останалите хора които си чакаха реда.Кой знае какво ли са се помислили ,че съм бременна жена малтретирана от съпруга си  Embarassed

# 7
  • Мнения: 3 394
за българия, за нищо друго Cry

# 8
  • Мнения: 464
За щяло и нещяло. Капризи и глупости. РАдвам се, че не съм мъж, защото нямаше да издържа някоя бременна да ме прави на маймуна нонстоп

# 9
  • Мнения: 2 907
Малко спам в темата, извинявам се. А пропо DSDS, като казвах бездарници имах предвид на4алните кръгове, които ми бяха много забавни заради у4астниците-ме4татели и заради лафовете на Д.Болен. А Майк Леон и Ванеса можеха да пеят, даже съжалявам, 4е М-Л не спе4ели. Те уж голяма любов имаха, плакаха от любов етц, а наскоро гледам по ТВ, 4е се били разделили.  newsm78

# 10
  • Мнения: 375
Беше ми се прияла пилешка супа,и мъжът ми реши да я направи,да ама не ,аз пилето първо го сварявам,припенвам след това измивам и тогава го готвя, като разбрах че той е направил супата с бульончето където е варил пернатото пиле и се разревах.Така и не ядох супа ,ама и си поплаках доста(то не бяха сълзи ,то не беше чудо)-да ме пита някой сега защо!!!

# 11
  • Мнения: 2 907
дидона, ти зодия дева ли си?

съжалявам за въпроса!  Hug

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Хъх, плаках като ме скъсаха на изпит, беше в началото на бременността, добре, че имах още един шанс, вторият път го взех и то с добра оценка. Сега ми е смешно, но тогава все едно света беше свършил Crazy

# 13
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Плеснах котьо по ухото, защото дъвчеше едно яке, то ме погледна виновно и аз в следващия момент избухнах в сълзи и го прегърнах... голям съм възпитател.  Laughing
Май имаше и други епизоди - на новините нещо, но съм забравила.

# 14
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 615
Тъкмо тогава излезе анимационният филм "Търсенето на Немо" и беше голям хит. Та почваме да го гледаме на ДВД вкъщи и нали още в началото една акула изяде майката на Немо. Аз като ревнах, излязох от стаята и така и не поисках да изгледам филма докрая... И досега не съм го гледала. Ревах и на филма "Big Fish", както и на други. Позабравила съм, ама май доста си поплаквах и за дреболии...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт