Св.ВЛАС, Диамант комплекс

  • 3 069
  • 38
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Някой почивал ли е там ?
Моля за отзиви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 732
Като цяло Св. Влас не ми харесва. Ходих там юни - камиони, бетоновози, прахоляк, огромни коплекси. Накъдето да се обърнеш - бетон. Плажна ивица няма. Трябва да се препичаш на басейна на хотела. УЖАС!!! Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 771
Когато избирах място за почивка с детето, гледах много нови комплексчета в Св. Влас и доста се бях зарибила по тях. Изглеждат много добре и са като обособени кътчета. Но, преди 2 седмици бяхме на Сл. Бряг и отскочихме набързо до Влас. Селото представлява един главен път и от двете му страни хотел до хотел, а по самия път не видях жива душа. Има хубави местенца там, но ще ти хареса, ако отидеш в някой хотел с басейн и си останеш в него, без да разчиташ на разходки в самото село. Ако възнамерявате често да пътувате до Сл. бряг или Несебър може и да има разнообразие, но в самия Св. Влас едва ли. За плажа на Св. Влас също не съм чувала хубави неща.

# 3
  • Мнения: 1 063
Не знам нищо за този комплекс, но наши семейни приятели са в момента на почивка в Св. Влас в малко хубаво хотелче с басейн, където апартамента е 50 лв. на вечер.

# 4
  • Мнения: 1 937
Плажът на св. Влас е абсолютно символичен. Ако не си близо до морето, те чака доста път...Вариантът е да се пътува с кола до Слънчев бряг...но това почивка ли е?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 794
 newsm78
Между двете има 1-2 км...с колата си там за 5 минути.

# 6
  • Мнения: 1 937
dodo_dodo , това ли е мястото? Ако виждаш изобщо нещо Confused



Имам и карта на комплекса...

Видях и един ДОДО бийч! Grinning Да нямаш нещо общо?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 794
Не знам нищо за този комплекс, но наши семейни приятели са в момента на почивка в Св. Влас в малко хубаво хотелче с басейн, където апартамента е 50 лв. на вечер.
Имаш ли координатите на този хотел, линк? Не сме организирали още нищо, ще ми е в полза.

# 8
  • Мнения: 918
Ние бяхме на откриването му миналата година, има бесейни, външни барове, фризыорски салон, ресторант(безсмислено скъп Tired), пияно бар и т.н. Всичко в стил "братя Диневи" Laughing За съжаление нямам впечатление за самите апартаменти. Аз самата бих отишла там за купон, но не и на почивка с детето. 

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 794
Мерси!

# 11
  • Мнения: 1 063
Хотел "Бохемия", но знам, че са с резервация. Трябва да питам за телефони, не съм търсила в интернет, разглеждала съм снимки от хотела, нов, вътре е чистичко. Техният апартамент мин. година е бил с детска стая. Мисля, че имаше 6 апартамента. Ще почиваме другаде и за това не съм се интересувала много. На втора линия е, щото си спомням, че само сутрин са на плаж, после се топват в басейна на хотелчето.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 794
Ако случайно разбереш, моля те пусни ми на лични. Ще се почива чак след 10.08, така че има време. Praynig

# 13
  • Мнения: 5 255
Селото представлява един главен път и ....

Много моля - вече е град   Sunglasses   Arrow тук така пише.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Стига бе, вие ме разбихте !
Как няма плаж ???????? Shocked
Съвсем ли няма плаж ?

Общи условия

Активация на акаунт