Бъдещи и настоящи мамчета във UK

  • 25 526
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 579
Здравейте момичета  Hug

Ние не сме много активни,но гледам другата тема станала 16 странички и предполагам вече ще и сложат ключа

Така че предлагам да пишем тук,а старата тема е тук.

Кажете какво правите сега по жегите?Вчера тук в Лондон казаха че е било най-топлия ден от около100 години насам  Sunglasses

Приятен ден на всички.  bouquet

П.С Чакам Мери да ми пише за да се разберем,ако иска да се видим утре

# 1
  • Мнения: 100
Мили момичета,
Искам да ви питам дали случайно не сте намерили начин да гледате българска телевизия online? Някакси много ми липсват сапунките, Слави и пр. Grinning
Много поздрави от прекалено горещата дълбока провинция и приятен ден на всички!   bouquet

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За жегите нямам какво да кажа, ад е.Спасяваме се на сянка в градината, там поне има вятър.
 brumbolina , ние си купихме от България ресийвър и гледане всички български програми.Общо с преведенире са към 90 +350 които се хващат чрез сателита.Много им се радвам, защото все едно съм си в БГ.

# 3
  • Мнения: 3 394
Сиси, душата spase се пише space Peace Гледам, че е в подписа ти, нищо лично  bouquet

# 4
  • Мнения: 375
Аз съм отскоро в UK,има няма една година,но според това което чувам от по-дълго живелите тук е такова продължително и горещо  лято не е имало в UK.Когато пристигнах тук  миналата година в края на юли имаше дни в които исках да си пусна парното,толкова не се бях климатизирала след БГ жегите,а сега..... Rage

# 5
  • Мнения: 579
Сиси, душата spase се пише space Peace Гледам, че е в подписа ти, нищо лично  bouquet

10x Арвен

  Embarassed Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 394
иначе, снимките са убийствени, къде ги намери да си сложа подобна на десктопа?

всеки прави грешки в бързината Simple Smile

# 7
  • Мнения: 818
www.djtacho.com - като отвориш страницата в ляво пише бнт/бтв клик,след това има гледаи бтв онлайн отляво пак клик,отдолу със ситен шрифт има усер и парола пишеш и гледаш.
www.malincho.com/TV иска регистрация БТВ предавания на запис,а горния адрес е на живо ама каквото ти пуснат Simple Smile дано ме разбра Simple Smile

# 8
  • Мнения: 579
Арвен,ето тук подобни снимчици.Дано си харесаш някоя подходяща Grinning

Brumbolina тук при нас има български склад,но в Brighton и околията идея нямам има ли няма ли,но едва ли няма някой турски или гръцки магазин.Ako имате Уейтроуз там също има много гръцки стоки,може да провериш,не знам какво точно търсиш.
Ти от кога си тук?Ще свикнеш и с английските стоки,знам че не стават за бг ястия,но се свиква с времето,ако това ще те успокой.На мен само някой сладички работи ми липсват тук,но както вече казах свикнала съм вече а и в Уейтроуз има страшни сладки неща.

Поздрави  Hug

# 9
  • Мнения: 818
Sissy ти да не си Силвия(адашка),момичето питаше за Бг тв  Wink

# 10
  • Мнения: 579
Sissy ти да не си Силвия(адашка),момичето питаше за Бг тв  Wink

Не съм не съм за съжаление.Станислава съм.А Силвия е много хубаво име Heart Eyes

В предишната тема попита за магазин,но там гледам никой не и отговори,затова сега аз тука пиша.А то не че аз и помогнах много де  Wink

# 11
  • Мнения: 1 959
О аз имах страхотен ден моето мъжле ме води до Лондон за през деня и си изкарахме супер.Ходихме да хапнем в Харадс и си купих маратонки от там/нали това ми е любимия магазин/.Ох въобще не ми се прибираше от там.

# 12
  • Мнения: 1 363
Ох въобще не ми се прибираше от там.
'Щото не живееш там затова. Хич не ми липсва Лондон. Такава лудница...Всяка секунда там съкращава живота на човек с минути Crazy

# 13
  • Мнения: 1 959
Ох въобще не ми се прибираше от там.
'Щото не живееш там затова. Хич не ми липсва Лондон. Такава лудница...Всяка секунда там съкращава живота на човек с минути Crazy

Не съм се изразила правилно не ми се прибираше от "Харадс" не от Лондон,боже такава лудница е там,че направо ми се взе акъла.Нашия град е 250 000-ет хиляден и пак ми се струва пренаселен.Аз обичам малки градчета или селца  newsm10

# 14
  • Мнения: 818
Момичета ще ми помогнете ли с малко инфо,ще питам пак за ваксини.Сигурно сте писали милион пъти ама аз не можах да намеря точно това което ме интересува,та...
Имаме следните ваксини:
0-13 wks BCG,
2-3-4 mths Diphtheria,tetanus,pertussis,polio,hib,meningococcus C
12 mths MMR
Трябва ли да искам да и сложат някъква ваксина която в бг е задължителна?Има ли някъква ваксина която в бг се слага а тук не.... newsm78 Благодаря ви предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт