Къде да отидем на почивка за три дни някъде из България само аз и мъжа ми.

  • 28 779
  • 31
  •   1
Отговори
Много съм уморена и имам нужда от почивка.Искаме тази седмица да отидем някъде само двамата за 2-3 дни,но не знам къде има такива местенца

# 1
  • София
  • Мнения: 84
Горещо препоръчвам хотел Чилингира на язовир Въча в Родопите. За почивка е чудно магическо местенце. Персонала не е твърде на ниво но се преживава. Ето за това говоря http://www.hotelchilingira.com/nature.htm

# 2
  • Мнения: 794
1. Боженци, много е спокойно, ако си падате по туризма има екопътека (2 часа) до Трявна, през чудесна гора и после по още по -чудесен баир  Mr. Green

2. Девин - наблизо са ви Триград и пещерите, определено си заслужава..

3. М-у Банско и Разлог - "Катарино СПА" ...

4. Където и да е в РОДОПИТЕ Simple Smile

Зависи колко средства сте решили да отделите... и дали ще почивте или ще се забавлявате .. или и двете Simple Smile

# 3
  • Мнения: 14 654
4. Където и да е в РОДОПИТЕ Simple Smile


гложенски манастир
копривщица

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Там където не сте ходили преди това. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 607
В Трявна, Боженци, Копривщица, Смолян, Чепеларе, в някой спа-хотел.
Лично мое мнение - планината зарежда и успокоява повече от морето (нищо, че съм от Варна). Аз обичам Родопите и доста често ходим там.

# 6
  • Мнения: 7 263
1. Боженци, много е спокойно, ако си падате по туризма има екопътека (2 часа) до Трявна, през чудесна гора и после по още по -чудесен баир  Mr. Green

3. М-у Банско и Разлог - "Катарино СПА" ...

4. Където и да е в РОДОПИТЕ Simple Smile

Зависи колко средства сте решили да отделите... и дали ще почивте или ще се забавлявате .. или и двете Simple Smile

Напълно си права!
Пролет и есен отскачаме и до морето, но сега бих предпочела планината - Елена, Троян и най-вече Родопите - разбиара се!

# 7
  • Мнения: 794


Морето в топ-сезона  не е за почивка, а само за развлечение и хабене на нерви..... Whistling

Макар че има и все още уж спокойни местенца - Силистар.

# 8
  • Мнения: 4 965
Кажи къде живеете, защото за 3 дни не си заслужава да се пътува дълго и да се губи половината време в път.
Планината ще е по-добър вариант. На морето само за 3 дни ще се изморите, докато сред природата е спокойно.
Веднага препоръчвам няколко варианта: Копривщица, Боженци, Априлци (особено комплекс "Марагидик"), Троят (особено с. Чифлик), Тетевен, Сандански (ама сега там е много горещо), гр. Рила, Боровец, Смолян, "Катарино" до Банско наистина е добро попадение, Павел Баня, Хисар (влюбена съм в този град и в минералните му басейни), комплекс "Славци" в Пирдоп, язовира до Пирдоп (забравих му името, но е голяма красота, а хотелът на "Юмикор" е страхотен), Рибарица...
Зависи какво точно харесвате. Ние ще почиваме само 7 дни и сме решили 3 или 4 да са наморето, а после да попътуваме из Балкана - Габрово, Боженци, Търново...
Има много хубави места, където да изкарате хубаво и спокойно.
Моите фаворити са Родопите, Троянският балкан и районът около Медвен и Жеравна.

# 9
# 10
  • Мнения: 7 263


Морето в топ-сезона  не е за почивка, а само за развлечение и хабене на нерви..... Whistling

Макар че има и все още уж спокойни местенца - Силистар.

Абсолютно си права!
А ходила ли си скоро на Силистар?
Последно бяхме миналата година, но имаше доста хора.

# 11
  • Мнения: 4 965
Разгледай това:
http://trip.dir.bg/tur_result.php?c=86&tourvar=41&offset=20#
Може да ти дойде някоя идея.

# 12
  • Мнения: 794
Уви не Lennyh...

За сега само гледам снимки от там  Whistling

По темата -  сещам се и за един маршрут нагоре в планината от Бачковския манастир, е там просто е рай!!!

# 13
  • Мнения: 5 317
Елате в Хисаря.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт