Епидурална упойка.

  • 1 086
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Какво мислят мамчетата от форума?

За или против епидурална упойка? newsm78

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 22:23 от gudza

# 1
  • Мнения: 4 668
Ето , виж в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109021.0

и ... много грозничка тая маймунка бе  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 2 171
Казвала съм го и пак ще го кажа - 100% съм за упойка. Родих с епидурална, нямах никакви нежелателни последици от нея, само ми спести доста болка, която не бях сигурна как ще понеса, понеже прага ми на поносимост е доста нисък. Следващия път пак ще родя с упойка, живот и здраве. На теб успех в решението и леко раждане.

# 3
  • Мнения: 948
ЕпидУрална!  Hug

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 290
Колкото и теми да пуснете във всичките ще се подпиша за епидуралната упойка. Много мъки ми спести и нямах никакви нежелани последствия от нея. Горещо я препоръчвам, за да имате добри спомени от раждането като мен.

# 6
# 7
  • Мнения: 8 505
За!
Така и не разбрах какво е да родиш след като ми я сложиха Peace

# 8
  • Мнения: 565
А имахте ли някакви неприятни усещания по време на поставянето й newsm78 Знам, че е по-добра от пълната, но само като си помисля къде се слага и настръхвам #Crazy

# 9
  • Мнения: 8 505
А имахте ли някакви неприятни усещания по време на поставянето й newsm78 Знам, че е по-добра от пълната, но само като си помисля къде се слага и настръхвам #Crazy

Никакви.Нито след това-главоболие,болка в кръста и останалите ги забравих.Нищо! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 334
и аз съм за Peace,въпреки,че раждах без упойка и съжалявам!

# 11
  • Мнения: 2 849
За епидуралната упойка . newsm10

# 12
  • Мнения: 361
За Peace леко раждане

# 13
  • Мнения: 510
Гласувам за. Аз бях със спинална и въобще не съжалявам. Ако имам второ пак бих ползвала. Не съм имала никакви странични ефекти.  Peace

# 14
  • Мнения: 55
И аз съм за, родих за 4 часа/ първо раждане/ и благодарение на нея нямам почти никакви болезнени спомени от раждането! Не е страшно и къде се слага, ако анестезиолога е опитен! Неприятни странични ефекти при мен от упойката нямаше! Peace

Общи условия

Активация на акаунт