темата за къщите...

  • 11 178
  • 81
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
...вероятно е потънала много назад, предполагам и че е станала огрооооомна (последните няколко дни, признавам, не съм я поглеждала).

изпълнявам си обещанието:
тук има снимки на част от дома ми: кухня, трапезария и хол
http://community.webshots.com/album/552413450OnIMnL

баните и спалните - като ги сложа в ред  Embarassed

# 1
  • Мнения: 62
Zdravei yanita, gotina i uiutna kushta HARESVA MI SINIOTO!!! NA men nali neshto mi se CHERVENEE apartamentchenceto....  newsm10 newsm10
 
 

# 2
  • Мнения: 3 248
Яни, домът ти е страхотен! Peace Наистина много уютен изглежда! Hug

# 3
  • Мнения: 1 416
Прекрасен дом, Яни! Браво!  Grinning

# 4
  • Мнения: 5 462
Ау че ти е хубаво момиченцето Маргарита !!!Пу ..пу да не и уроки ..да ти е жива и здрава !!!

# 5
  • Мнения: 1 134
Страхотна е! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
всъщност на мен не ми изглежда съвсем уютно, с изключение на кухнята. липсват ми картини и килими, но все не мога да се реша.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Янита, домът ти е чудесен   bouquet

# 8
  • Мнения: 455
Имаш чудесен дом - браво! На мен ми остава само да си мечтая нашата къщичка да бъде годна за жевеене там по-скоро!

# 9
  • Мнения: 6 039
Янита, невероятен фен на синьото си! Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
Янита, невероятен фен на синьото си! Laughing
ооо, ти нищо не си видяла! чакай да стигнем до детските стаи!
виктория си поиска ярко жълти стени, мебели в синьо и жълто и тъмно сини пердета. сега иска и балдахин, но още не сме го измислили дали да е син или жълт   newsm78

габриела пожела сини стени, син мокет и сини мебели (разнообразихме ги с няколко вратички в екрю). пердетата й са същите като на кака й, но в жълт цвят. и тя замрънка за балдахин...

и едната от баните е синя...

а свекър ми до последно не вярваше, че ще направим синя кухня. накрая въздъхна и за 8 март ми подари ей тази ваза долу, в ъгъла:

http://community.webshots.com/photo/552413450/2720076730044214055tGCPgn

# 11
  • Мнения: 5 317
Супер Ви е къщичката! Hug Hug Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 39 744
Янита ша ти дода на гости  smile3534
И мен ме чака ремонт... след тайфуните Дияна и Харитон (котарака).

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
Какво мислите, при толкова много синьо, как да подходя към килимите? От снимките се вижда, че има много гол под и ми се иска да сложа нещо например под и окло масата в хола, пред камината...абе да скиря част от голия под, за да изглежда по-уютно?
Дали обаче да са в синьо и килимите? Или в ненатрапващо се светло бежово/екрю? Или нещо друго  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 6 791
Момичета, започваме ремонт, бихте ли ми казали къде сте си правли кухните, за колко време изпълняват поръчката? Имате ли идея къде се правят качествени, но не толкова скъпи кухни?

Общи условия

Активация на акаунт