"77 най-ефикасни диети в света"

  • 3 492
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте!
Попадна ми тази книжка. Авторката (главен редактор на списание "Аз жената") е събрала доста интересни диети, някои от тях са обсъждани тук. Има "звездни" диети, такива с/у целулит, при кърмене, за възстановяване след раждане, а също няколко любопитни теста, таблици с калории. Въобще стори ми се полезно четиво, ако и да не спазваш написанато поне да си свериш часовника.

# 1
 Това число 77 звучи доста обещаващо.Ако ги пробвам(или поне някои),ще взема да стана една "френцка мандама и ние мож ма познай" Laughing

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Тази книга я гледам по будките за вестници в последно време, на така и не съм се заинтересувала подробно. Аз май не вярвам особено на точните диети. Предпочитам ограничаването от към количества, а не от определени продукти.

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хм, аз не робувам на диети; има ограничения на отделни храни, намаляване на количества, но ядене по часовник и точно определен грамаж по принцип ми е супер странно.
Ако се замисля, бих ги изкарала не 77, ами поне 177 диетите...., а може и повече
За себе си, мисля, че съм намерила вече най-добрия вариант, затова ще я пропусна тази книжка Wink

# 4
Здравейте и от мен  Grinning
Въпреки че съм експерт по диети си купих книжката и намерих едва 3-4 диети които да не съм срещала Blush Но най ми хареса диетата на Ева Лонгория, далеч съм от мисълта че е нейната,но така я водят  Mr. Green
Та въпросната диетка е драстична,но обещава 4кг за седмица  newsm78
Някой иска ли да я направи заедно с мен? Аз имам 10кг да свалям и гледам за по-бързи диетки  Rolling Eyes
Ако има кандидатки за подкрепа ще я препиша  Hug

# 5
  • Мнения: 164
Ами колко пари е въпросната книжка?
Аз лично бих си я взела ако не е много скъпа,защото би боли добре да я имам под ръка,за справянето ми с последните 5 кг,които искам да сваля.Ама да ви кажа под секрет- голям зор ми даватJoy

# 6
  • Мнения: 614
Здравейте и от мен  Grinning
Въпреки че съм експерт по диети си купих книжката и намерих едва 3-4 диети които да не съм срещала Blush Но най ми хареса диетата на Ева Лонгория, далеч съм от мисълта че е нейната,но така я водят  Mr. Green
Та въпросната диетка е драстична,но обещава 4кг за седмица  newsm78
Някой иска ли да я направи заедно с мен? Аз имам 10кг да свалям и гледам за по-бързи диетки  Rolling Eyes
Ако има кандидатки за подкрепа ще я препиша  Hug

Защо въобще питаш, бързо я давай тук  Praynig

# 7
  • Мнения: 949
Преди няколко дни си я купих за 4 лв.Има няколко свестни диети,който даже мисля да пробвам.

# 8
  • Мнения: 164
Преди няколко дни си я купих за 4 лв.Има няколко свестни диети,който даже мисля да пробвам.
Къде се продава?Аз ходих по книжарниците,но никъде я няма.

# 9
Има  я в павилионите, където продават вестници. До скоро я гледах в РЕП-а до новата поща / за Ямбол говоря/, ама защо не си я купих, не знам. Доста неща прочетох в последните една- две години за диетите и реших, че може би няма нищо интересно.Ех, ако се отслабваше само с четене... до сега да бях станала фиданка!

# 10
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 416
А диетата на Д-р Дюкан има ли я?
Има ли таблички със калорийното съдържание на храните?

# 11
  • Мнения: 10 758
Здравейте и от мен  Grinning
Въпреки че съм експерт по диети си купих книжката и намерих едва 3-4 диети които да не съм срещала Blush Но най ми хареса диетата на Ева Лонгория, далеч съм от мисълта че е нейната,но така я водят  Mr. Green
Та въпросната диетка е драстична,но обещава 4кг за седмица  newsm78
Някой иска ли да я направи заедно с мен? Аз имам 10кг да свалям и гледам за по-бързи диетки  Rolling Eyes
Ако има кандидатки за подкрепа ще я препиша  Hug


Защо въобще питаш, бързо я давай тук  Praynig

Не съм Koli4ka, но ще я препиша диетата.
Сутрин: на гладно се изпива поне 1 чаша (250 мл) минерална вода и после чаша портокалов сок.
Обяд: зеленчукови супи без мазнина от нарязан лук, морков, целина, зелен фасул.Вегетарианското меню се разнообразява с варени картофи.
Следобедна закуска: кисел плод.
Вечеря: 500 мл обезмаслено кисело мляко.


Днес си я купих книгата.повечето диети съм ги виждала в нета.Ще се поразровя и ще ви пусна линкчета.

Таничка75 не знам коя е тая диета на тоя доктор newsm78Има таблица с калориите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт