Този път не е за стриите

  • 1 027
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
А за циците. Как ги поддържате - кремове, гимнастика? Особено към отслабващите - при мен първото, което намалява са те.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Мила, не само при теб първото нещо, което отслабва е бюстът. И аз съм така, аз и не само аз.
Досега не съм правила нищо специално за него, но в последно време се замислям. Мисля да започна с малко гимнастика. Но май не съм го решила твърдо, щом не съм направила крачката.

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз смъкнах 12кг, от раждането до сега и съм доста слаба, смъкнах ги бързо и си мислих, че бюста ми ще стане като изпрани чорапи :: и всяка вечер се мажех с крема на  за бюст и се запази, а не ми е от най-малките по принцип.

# 3
  • Мнения: 131
Циците много добре се оправят ако са увиснали и поизчезващи със един метод - поставяне на импланти му викат  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 6 791
Копувай крем за стягане на бюст  се мажи сутрин  вечер, също контрасни душове, и двете неща помагат, но не вършат чудеса чак.  Wink

# 5
  • Мнения: 8 505
Мажа ги само с лосиона за тяло след баня.Но моите са малки,не искат кой знае какви грижи Whistling

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз смъкнах 12кг, от раждането до сега и съм доста слаба, смъкнах ги бързо и си мислих, че бюста ми ще стане като изпрани чорапи :: и всяка вечер се мажех с крема на  за бюст и се запази, а не ми е от най-малките по принцип.

.......мажех с крема на  за бюст и се запази,....  кой крем?
Той и моят не е много малък, ама като отслабна и ... сменям сутиените  Cry Cry

# 7
  • Мнения: 1 986
 Аз не съм от отслабващите,а от прогресивно напълняващите Wink-бременна съм,но мерките за бюста,които вземам са : 1-2 упражнения,които правя всеки ден; контрастни душове и масло против стрии на Икаров-това мога да направя по въпроса Wink засега-другия начин-пластична хирургия Grinning

# 8
  • Мнения: 164
Аз откакто съм започнала да отслабвам,освен с другото отслабва и той,но последно време взех да се грижа и за него(макар да не е от големите) и си взех на Леокрема лосиона за бюст и съм много доволна-стават едни такива стегнатички,по-свежи,та чак ми идва да ги схрускам Joy Joy Joy
Макар,че досега не съм ползвала такива лосиони и нямам база за сравнение, съм доволна.

# 9
  • Мнения: 155
Помага крем за извайване на бюста и упражнения с гирички.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не използвам специален крем - както цялото тяло, така и тях мажа с боди милк.
Лицеви опори правя.
След като родих и отслабнах, не си промениха формата, въобще не увиснаха, даже извадих късмет - с три сантиметра "съм пораснала".  Grinning
Ще видим дали ще се запазят след второ раждане...  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 7 186
Като бях бременна и кърмих се мажех с крема за бюст на Чико, сега се мажа с лосиона за тяло, както правех и преди. Упражнения вкъщи не правя, но пък във фитнеса правя някои и за бюст.
Запазих се. Peace

# 12
  • Мнения: 91
започнах да правя упражнения с гирички и смятам да си купя някакъв крем за стягане на бюста

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Браво, мами! Струва ми се, че ме зарибихте и аз да започна да полагам специални грижи за "тях".  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Моите само имплантант може да ги оправи. Преди правех лицеви опори, и вдигах гирички.

Общи условия

Активация на акаунт