комплект легло и скрин - откъде?

  • 531
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Здравейте майчета, ще ви помоля да ми препоръчате някой магазин, откъдето да взема комплект легло и скрин за дрешките на мойта госпожица. Нямам време да обикалям по магазините и ми се ще да ми кажете някой магазин, където директно да отида. Гледах сайтовете на Айко, Лабиринт и Комо, но там предлагат само детски стаи за по-големи деца, а от бебешките магазини - само в Щъркел съм виждала скринове и може да се направи комплект, но пък не мога да припадна от моделите, тъй че ви моля за съвет!

# 1
  • Мнения: 644
В Малечко също има и то доста видове.Провери си  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Когато купувахме леглото на Нати имаше същия модел скрин - марка Мебелген мАЙ БЕШЕ. Магазина е на Пиротска, казва се Вис Виталис, като вървиш от Ботев към К. Величков от дясната страна Peace

# 3
според мен най-хубавите и на прилични цени са в бебе-маркет-а в кв.иван вазов, особено за момиченца са наистина прекрасни, ние си купихме оттам и съм много доволна-български и много свежи

# 4
http://www.bebemarket-bg.com/predlagame.html#kolichki

това и страницата но ги няма снимани, трябва на място дда отидеш

# 5
# 6
  • Мнения: 137
Не знам къде живееш, но в Люлин 5 има едно страхотно магазинче "Креми 74", където продават такива неща. Работят с Мебел-Джен, а техните мебели са много красиви! Peace

# 7
  • Мнения: 90
в АИКО  също предлагат моделите на Мебел Джен, аз вчера си капарирах един модел с легло, и лепнато към него по-малко шкафче с три отделения. При нас няма много място и ще свърши чудесна работа.Леглото е на две нива. В Аико-то към Младост има по евтиния модел 338лв/без извивки/, а в това на пътя за Калотина е по-закачливо и с цена 416лв
В магазина на Пиротска работят с минимум 20 дни за поръчка, имай го впредвид, докато В Аико имат в наличност.
Дано написаното да не звучи като реклама на Аико newsm78

Общи условия

Активация на акаунт