Моя добра приятелка роди миналата седмица. Дайте идея за подарък до 50лв!

  • 1 511
  • 26
  •   1
Отговори
Моя мн добра приятелка роди миналата седмица. Моля дайте идея за подарък до 50лв! Колебая се между активна гимнастика newsm78 и бебешки комплект на reebok за 39лв+някаква играчка или детска козметика. Благодаря ви много предварително Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 293
Аз бих предпочела активната гимнастика.   Laughing

# 2
Ами звучи добре, но четох тук във форума че не всички деца се интересуват от нея newsm78. Освен това ми се искаше и някаква козметика, ама незнам каква! Аз я питах тя ми каза че нищо не иска, с което още повече ме затруднява #Cussing out #Cussing out

# 3
  • Мнения: 242
Според мен всяка маика ште се зарадва на скъпи дрехи,а за тези пари можеш да вземеш маратонки например Adidas,Nike.Или я попитаи дали си е купила шишета и залъгалки,заштото и те не са никак евтини.Сега се сештам,че може и столче за кола ако и е необходимо разбирасе.Или оделце-има едни такива много мекички и струват около 40лв.Или наи-добре пак я попитаи какво иска.Успех!

# 4
  • Мнения: 3 457
я порови из он -лайн магазините,отдолу в подписа са ми Mr. Green

# 5
  • Мнения: 47 888
моя приятелка ме изненада приятно със стерилизатор и шишета,донесе ми ги веднага след като се роди бебо,за да не  купувам,защото си бяхме говорили,че са супер,а ние сме варили шишетата в тенджери Wink,а друга ни подари спален комплект с завивки и обиклоници Party
иначе ако знаеш какво си е купила досега,можеш да вземеш шезлонг(при нас беше много удобен,и предпочитан пред акт,гимнастика),музикална игачка,козметика-мустела,чико,клоран,бюбхен

# 6
  • Мнения: 1 547
Козметика не е подходящ подарък и ще ти кажа защо. Не на всички бебета понася всяка козметика. Предполагам, че и тя самата няма да уцели най-подходящата за бебенцето и от първия път.
Шезлонг е много добра идея. Върши страхотна работа, но ако имат кошница за кола, тя може да се ползва със същото предназначение като шезлонга у дома.

Според мен отиди в Малечко или в Марсел. Особено в Малечко има прекрасни играчки за бебенца - много красиви играчки за легло, за колички, от мек плюш, който може да се лапа без проблем. Дори в момента продават някаква дизайнерска серия меки играчки, които са много красиви и ще останат скъп спомен от теб. Сега бебенцето ще ги гледа, после ще ги гушка, ще ги разнася напред-назад. Качествени са и ще оцелеят дълго.

Също има страхотни одеалца около тази цена. Богат избор има в Пакостник в Овча Купел.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Одеало-топло е .
Стол за кола-може да има претенции и да не й допадне.
За мене е  идея активната гимнастика.Както и шезлонга.
Наистина и на дрешките ще се зарадва,но..мн бързо ще ги израсте бебока.
Спален комплект също е вариант и то добър.Дори да има един -никога не е излишен втори-за смяна.

# 9
  • София
  • Мнения: 596
За одеялото не съм съвсем съгласна - моето дете е родено юни месец и всички одеяла /тънки, дебели и по-дебели/ са ми подарявани тогава, пък съм ги ползвал по-късно - едно голямо одеяло, тип пелена ще се ползва дълго време! Не само зимните бебета ползват одеяла  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Незнам,Гергана съветва за едни 40лв където са.Та си мислех че става въпрос за испанските с  цип.само където се набутах.Няколко пъти съм го използвала.
Всъщност май си зависи от одеалцето.

# 11
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Защо не и купиш някоя скъпа играчка,която не може да бъде счупена лесно за да и остане за спомен,а също ако има второ да я ползва.

# 12
  • Мнения: 3 457
или нпък хубава играчка за количка те са по 30-40лв.

# 13
  • Мнения: 56
Вземи някое готино кенгуру - например. Е няма да го ползва дълго, но поне няма да дава пари за него - пък и ще ходи на пазар в Метро с бебето и мъжа си, а няма да чака в колата Wink

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=126& … pc=118&lang=1


# 14
  • Мнения: 56
Аз имам това http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5991&lang=1

и съм много доволна - цената е 68лв, или поне беше толкова ноември  Hug

Общи условия

Активация на акаунт