рожден ден

  • 511
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мили майки, а може и татковци : Simple Smile
малкия ми син навършва 4 години и подаръка, който си поръча бе "орел с копче'' , който на всичкото от горе трябвало да има батерии и да лети. ПОМОГНЕТЕ!!! Къде мога да намеря нещо подобно. Поне доколкото се порових из интернет не намерих категория играчки- животни, освен плюшени.

# 1
  • Мнения: 5 577
От кой град си?

# 2
  • Мнения: 5 622
Здравейте мили майки, а може и татковци : Simple Smile
малкия ми син навършва 4 години и подаръка, който си поръча бе "орел с копче'' , който на всичкото от горе трябвало да има батерии и да лети. ПОМОГНЕТЕ!!! Къде мога да намеря нещо подобно. Поне доколкото се порових из интернет не намерих категория играчки- животни, освен плюшени.

Има много хубав форум "Нашите деца", където обсъждаме неща от този род  Peace

Наистина, трябва да кажеш от кой град си, за да помогнат мамите от там  Wink

# 3
  • Мнения: 3 154
Той, за да го е поискал, все трябва да го е видял някъде, си мисля аз Wink Покрай вас някъде трябва да има... в магазините, където влизате заедно...

# 4
Извинете, че не се представих както трябва. Живеем в Хасково. А що се отнася до това дали е видял подобна играчка, мисля, че не е. Не знам от къде го измисли този орел. Той по принцип обича животните и вече сме събрали доста голяма част от животинското царство. Може би от някое анимационно филмче му е дошла някаква идея, която е модифицирал.

Общи условия

Активация на акаунт