Пръстен на крака

  • 2 403
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 489
Носите ли? Аз си купих това лято и страшно му се кефя, не го махам и за минута. Всички около мен обаче /без съпругът ми - той го сметна са много сладурско/ ме изгледаха много странно и толкова бяха шашнати, че дори не можаха да се престорят и да позамажат леко, че им харесва. вчера обаче за първи път видях 2 жени с пръстен на крака и ми стана кеф. ама много му се кефя Laughing Laughing
какво ще кажете вие
и на мен преди ми изглеждаше странно, като пръстен на палеца на ръката например, но сега обмислям да си купя и такъв. как се променя човек ??!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Не нося, защото нямам. Иначе много ми харесва  и някой път, ако се сетя, ще си купя. Също ми харесва и гривна на глезена. Имах една позната, която носеше синджирчето си за врата на кръста (сещайте се колко тънка талийка имаше) и беше доста чаровно.
Имам един пръстен, който нося на показалеца си и по някога го слагам на палеца - харесва ми.
Изобщо - обичам такива нестандартни неща.

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
За морето - да.  Peace
Иначе в градски условия пръстени по краката, верижки на глезенчетата и др. подобни украси намирам за неуместни.  Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз нося такъв пръстен. Миналата седмица си разчиствах кутийката с бижута и си го сложих. Много ми е стар на поне 6 години купен от Лондон. Тогава там беше много модерно да носиш пръстен на крака

# 4
  • Мнения: 8 505
Не нося.Рядко ми харесва и на чужд крак.За това трябват идеални стъпала и пръсти.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Носех такъв златен, преди 5г.
Носих го две лета подред, но после с разни други джунджурийки го замених.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
.За това трябват идеални стъпала и пръсти.
И това е вярно...

# 7
  • Мнения: 739
носех преди 2г. Още го пазя, но е шарен - черно и розово и рядко се връзва с лака и тоалета ми, обикновено се обличам шарено. Затова не съм го слагала скоро
Чак да имаш хубави пръсти на краката.... по-скоро да не са прекалено криви и грозни. Зависи от тоалета, цвета, метала, стила и т.н. Ако всичко си подхожда, мисля, че е ок.  Peace
Много искам гривна за глезена, тънка златна верижка, но все отлагам ......

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен много ми харесват всякакви кичила по краката. Носила съм гривни. Имам си и пръстен, беше  в комплект с едни летни обувки, които си купих. Пръстенът е много хубав, но ме дразни, когато го сложа. Слагам го, махам го и така - нося си го, но в джобче, предимно.  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 317
Харесвам бижута по краката.Пръстени не съм носила,само гривни и то отдавна.

# 10
  • Мнения: 7 186
Нося и пръстен, и гривна.

# 11
  • Мнения: 1 616
Аз не виждам нищо странно в носенето на пръстенче за крак, независимо дали е в града или на морето. Намирам го за очарователен и кокетен аксесоар. Аз също имам едно - сребърно. Разбира се, хубавите пръстчета и изрядният педикюр са задължителни!

# 12
  • Мнения: 1 546
И аз имам чудесно пръстенче на крака си и го намирам за много кокетно и чаровно. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 483
Аз имах пръстенче, носих го цяло лято преди 3-4 години, после дойде зимата и го затрих някъде, след още една година го намерих, носих го, кефих му се и на морето отново го загубих.... повече не съм се сещала да си купя. А много ми харесва Grinning

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Пръстенчето за крак, не е последен писък на модата. В смисъл, за пръв път сложих такъв преди 5 години. Но като цяло ме кефи. Вярно, има места, където не е подходящо да се ходи с пръстен на крака. Но пък примерно на разходка, плаж или за някоя дискотека /особено на плажа/ си е супер. Най-вече ако се комбинира с подходящ чехъл или сандал... супер  Peace  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт