Все съм гладна...и не мога да отслабна!

  • 2 097
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Някой ще ми се изсмее,ама то това мойто е направоооо #2gunfireКакво да правя?Как да се спра?Как да сложа на масата вкусна вечеря и..... да изляза на терасата?Незнам вие как издържате?То не бяха диети,пости ....дивотии!И какво ?Сваля един-два килограма и после айде пак....
Ох,наоплаках се и ми олекна!Ако няко има "цяр"за такива като мен-да го дава hahaha

# 1
  • Мнения: 4 806
не знам, как се прави,,, в смисъл, че ако съм решила да съм на диета, каквото и да има наоколо, не ме съблазнява. Виждала съм такива теми тук и ако искаш, прегледай наръчника горе.

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Аз, за съжаление, нищо окуражаващо не мога да ти кажа...
Викам си, що за л...о съм, с извинение, уж се заричам - и пак.
 Sick
Като гледам някакви вталени мацки, или пък дрехите, които не ми стават - много съм сербез, после пред масата - все си намирам оправдания. Абе ужас.
Ако намеря разрешение, ще пиша.
Едно е много важно - търпение - да не се отчайва човек, защото постепенно постигнатите резултати са най-добри.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
За да не се изкушавам от яденето и за да не ям все пак от сготвеното за мъжо и децата   си готвя отделно -  постно или ако ще ям месо го ям със зеленчуци т.е. разделно . При мене поне трудно е само началото после вече свиквам  с неяденето Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 360
Аз просто...да се оплача!Не че някой може да ми помогне,просто искам  да споделя какво изкопаемо съм Mr. Green и дано не съм единственото Laughing

# 5
  • Мнения: 217
Направи си режим на хранене. Не диета. Режим, който да е съобразен като калории с нуждата ти да свалиш килограми. Лична препоръка - в този режим сложи по малко от всичките си любими неща. Никой не може да ме убеди, че малко парче шоколад един път дневно е в състояние да доведе до проблем с килограмите. Както и никой не може да ме убеди, че режим, който изключва любимите ти храни има реални шансове за дълготраен успех. (Само като си представя, че някой може да се опита да ме лиши от свинската пържола и направо озверявам.)

# 6
  • Мнения: 3 216
: и дано не съм единственото Laughing

 ОПределено не си единствена.

Направи си режим на хранене. Не диета. Режим, който да е съобразен като калории с нуждата ти да свалиш килограми. Лична препоръка - в този режим сложи по малко от всичките си любими неща. Никой не може да ме убеди, че малко парче шоколад един път дневно е в състояние да доведе до проблем с килограмите. Както и никой не може да ме убеди, че режим, който изключва любимите ти храни има реални шансове за дълготраен успех. (Само като си представя, че някой може да се опита да ме лиши от свинската пържола и направо озверявам.)

Много добра идея.

# 7
  • Мнения: 321
Не се притеснявай мила не си сама.  Wink
Аз го имам същия проблем и вече не мога да се побирам в кожата си от яд и съм решила,че наистина е време да се сложи край,защото никой няма да отслабне заради мен Sad Cry
Затова кураж Peaceдано да успеем   bouquet

# 8
  • Мнения: 614
Охх и аз съм от тези, които всеки понеделник започват диета, и вторник вече се "захранват", и другата ми лоша черта, за мен препоръката "Хапвай по малко!" не важи, или ям като за последно или се подлагам на драстичен глад.

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз мисля,че взех правилното решение за себе си и на 27.07 си записах час при диетолог и мисля да реша проблема с килограмите си по правилния начин!Дано!~

# 10
  • Мнения: 597
Тутии, аз съм същата работа...диети,свалям килцата и после се отпускам...имам ли проблеми и изморена ли съм-утехата е в хладилника.Сега пак качих няколко килца,защото се впуснах да въртя едни страхотно вкусни торти..и имаше поне 2-3 седмици,в които в хладилника винаги имаше по някаква торта...от както се премерих в хладилника ве4е няма торти,но какво от това,като пак съм качила и то не малко..? Явно има моменти и моменти...и слаба ли ми е волята,мотивацията ли ми куца,ве4е не знам,понякога толкова много се отчайвам...

# 11
  • Мнения: 155
Опитай преди всяко ядене или като огладнееш да хапваш малко грейпфрут. Засища, топи мазнини и не вреди.

# 12
  • Мнения: 3 164
и дано не съм единственото Laughing

е, не си, де Mr. Green ако това те успокоява Laughing аз до сега диета не съм спазвала, само съм се заканвала, че от утре хммм..............и ойде коня Mr. Green добре, че не дебелея, щото без ядене ставам опасна за околните  Rage

# 13
  • Мнения: 3 360
Ех,момичета,поуспокоихте ме!Ама и ме развеселихте,де!Затова ви черпя....... eat.в този късен час eat cheers newsm24

п.п.от утре на диета Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Затова ви черпя....... eat.в този късен час eat cheers newsm24

Хайде пък сега... черпиш  smile3516
Амиииииииии........ не мога да ти откажа  smile3506
От утре - на най-строгата  tooth
 cheers

Общи условия

Активация на акаунт