Стоматолог Варна

  • 3 504
  • 6
  •   1
Отговори
кажете ми някой, който работи перфекно, качествено и на човешки цени. Налага се да си свалям всичките коронки, получих възпаление на венците , в крана сметка се вузпалиха точно тези, които са с коронки. Сетете се защо. Само да ми свалят 2 от коронките и да ми сложат пластмасови временно ми взеха 110лева, а ми предтои желия процес по направата на нови. Искам да намеря някой който работи много точно, с прецизен зъботехник и не дере кожи.

Споделете ако знаете. Не ми трябва случаен човек. Питам а коронки. Мерси!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Д-р Арабов, 626270, но не зная какви са цените му за коронки сега.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 655
Д-р Бианка Краева, в другата тема съм дала координатите й

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Д-р Арабов, 626270, но не зная какви са цените му за коронки сега.

Ти наистина ли си доволна от него???????????????

Колежката ходи при него всекидневно да си лекува зъбите, едан сутрин дойде на работа с такива зачервени и подути очи от рев - последица от лечението му. Това, което разказва за него е направооо...... ooooh!  #2gunfire
Като я питах защо изобщо ходи при него - ами бил взимал евтино...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Д-р Арабов, 626270, но не зная какви са цените му за коронки сега.

Ти наистина ли си доволна от него???????????????

Колежката ходи при него всекидневно да си лекува зъбите, едан сутрин дойде на работа с такива зачервени и подути очи от рев - последица от лечението му. Това, което разказва за него е направооо...... ooooh!  #2gunfire
Като я питах защо изобщо ходи при него - ами бил взимал евтино...



Ами засега - да, но случи всякакви, аз гаранция не мога да дам, разбира се. Лоша работа, да имаш проблеми със зъбите, дано колежката ти се е оправила бързо. Иначе той е експедитивен, за цените не мога да направя сравнение.

# 6
  • Мнения: 502
мога да ти препоръчам Едрев.работи и в стоматологията,има и частен кабинет . много е внимателен.

Общи условия

Активация на акаунт