Клещи за рязане на кожички

  • 3 311
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 313
Рязала съм с тях кожички на не повече от 10 човека,и днес ми направи впечатление,че не режат,а направо надърпват кожичките.Марката им е ERLINDA.Възможно ли е толкова бързо да се затъпят?Могат ли да се заточат или направо да си купувам нови? newsm78Препоръчайте ми марка.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 529
Като гледам сайта ми изглеждат качествени.  Thinking Пробвала ли си инструментите за маникюр с марката Peggy Sage?

# 3
  • Мнения: 5 313
Като гледам сайта ми изглеждат качествени.  Thinking Пробвала ли си инструментите за маникюр с марката Peggy Sage?
Не.В България има ли ги?

# 4
  • Мнения: 2 529
Да, в София в Иван Вазов имат нещо като представителство и знам, че моята маникюристка си е купувала оттам разни неща. Като ходя другата седмица ще я питам за подробности и ще пиша Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 313
Да, в София в Иван Вазов имат нещо като представителство и знам, че моята маникюристка си е купувала оттам разни неща. Като ходя другата седмица ще я питам за подробности и ще пиша Simple Smile

Благодаря!  bouquetЩе чакам да ми пишеш за кординатите на фирмата.

# 6
  • Мнения: 2 529
GEISHA, намерих координатите в нета, така че още сега ще ти ги споделя, може и да ти е от полза  Hug

 София 1408, кв. Иван Вазов, ул. Д-р Стефан Сарафов 24
Телефони: 029526960; 0899933882 

ЦЕНТЪР PEGGY SAGE
• Център за обучение – курсовете се провеждат по стандартите и методиките на Peggy Sage (France)

• Магазин - PEGGY SAGE
-Оборудване и консумативи за студиа за маникюр, ноктопластика, педикюр и професионален грим на Peggy Sage (France)

# 7
  • Мнения: 5 299
АЗ си купих на Солинген(20 кинта са). Не мога да режа с тях, и това е Cry Мисля да се откажа, и да си купя ножичка.

# 8
  • Мнения: 5 313
GEISHA, намерих координатите в нета, така че още сега ще ти ги споделя, може и да ти е от полза  Hug

 София 1408, кв. Иван Вазов, ул. Д-р Стефан Сарафов 24
Телефони: 029526960; 0899933882 

ЦЕНТЪР PEGGY SAGE
• Център за обучение – курсовете се провеждат по стандартите и методиките на Peggy Sage (France)

• Магазин - PEGGY SAGE
-Оборудване и консумативи за студиа за маникюр, ноктопластика, педикюр и професионален грим на Peggy Sage (France)


Много благодаря.  bouquet  bouquet  bouquetУтре ще се обадя.

# 9
  • Мнения: 5 313
АЗ си купих на Солинген(20 кинта са). Не мога да режа с тях, и това е Cry Мисля да се откажа, и да си купя ножичка.
Бейби,аз пък с ножичка не мога да ги режа.Ама не съм и опитвала де. Crazy

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Последните клещи които си купих бяха някакви китайски в комплект с други нещица в малък несесер за никакви пари. Оказаха се изненадващо добри.

# 11
  • Мнения: 5 299
Последните клещи които си купих бяха някакви китайски в комплект с други нещица в малък несесер за никакви пари. Оказаха се изненадващо добри.
Вероятно ще ръждясат. От колко време ги имаш?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
И аз има клещи на Солинген, но нещо не мога да ги използвам читаво и действам с ножичка.

# 13
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз имам един такъв инструмент като резец в комплекта и с него си ги махам,много бързо и лесно става,но незнам как се казва.

# 14
  • Мнения: 5 313
Аз имам един такъв инструмент като резец в комплекта и с него си ги махам,много бързо и лесно става,но незнам как се казва.
Сещам се за кой говориш,но и аз не му знам името. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт