Какво да направя в момента?

  • 908
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Отсреща децата на съседите са вдигнали луд купон - гюрултия ужасна... Аз не мога да мигна - ей ме на...
Една още по-луда съседка току-що им изсипа торбите с боклука пред вратата, защото не и отваряха...
Уф, а на всичкото отгоре родителите им са ни приятели...

Какво да ги правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами явно трябва да се примириш  Hug Или просто да ги помолиш маааалко по-тихо да купонясват Simple Smile

# 2
  • Мнения: 46 477
Съветът ми е да не се саморазправаш, ако това ти минава през главата. Ако ти пречи, обади се в полицията, ще им направят забележка, няма да ги изгонят, забавлението ще продължи, но тихо  Peace пък ако не ти се спи, остави ги да вилнеят и обикаляй из форума  Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
А, помолих ги, но...

Лошото е, че го направих преди съседката да се развихри и сега ще вземат да си помислят, че аз съм им разсипала боклука

Никол, обикалям си аз, но ако знаеш какъв кошмарен ден имах и съм толкова скапана...

# 4
  • Мнения: 4 473
Тапи в ушите и беж в леглото Thinking

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 092
А родителите къде са? Ако врявата е непоносима, няма причина да не се обадиш в полицията.  Едно време като вдигах купони и при мен са идвали полицаи, да ни поукротят.
Реакцията на съседката е неадекватна,  #Crazy нито и е станало по-спокойно, нито допринася за нормални съседски взаимоотношения.

# 6
  • Мнения: 1 813
Остави ги ... нали не го правят редовно? Ако е така ... търпи се една вечер.   Tired

# 7
  • Мнения: 46 477
Тапи в ушите и беж в леглото Thinking

Не действа при басове  Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
А родителите къде са? Ако врявата е непоносима, няма причина да не се обадиш в полицията.  Едно време като вдигах купони и при мен са идвали полицаи, да ни поукротят.
Реакцията на съседката е неадекватна,  #Crazy нито и е станало по-спокойно, нито допринася за нормални съседски взаимоотношения.

На море.
Единият младеж има РД, как да им викам полиция...

# 9
  • Мнения: 5 317
На море.
Единият младеж има РД, как да им викам полиция...
Е тогава ги остави да си купонясват.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Мъжът ми и детето спят като пънове, само аз сомнамбулясвам.

Дано само не се събуди щерката, че не знам какво ще я правя

Общи условия

Активация на акаунт