Въпроси относно плитките на косата отгоре

  • 2 366
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Та така,от днес съм с плитки на косата-само отгоре LaughingТа имам няколко въпроса Rolling Eyes
Колко дълго мога да ги задържа?
Как миете косата си с тях,ако изобщо е възможно да се мие с тях newsm78

благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 750
Да ти кажа, нямам представа какво да отговоя по поставените от теб въпроси. Аз си мисля след известно време да си направя такова чудо, а в процеса на стоенето им върху главата ми ще мисля над тези важни въпроси. Ама ще си питам и фризьора де. Laughing Приятно плитконосене!

# 2
  • Мнения: 2 657
абе питах фризиорката,но тя каза,4е не е за предпо4итане Rolling EyesАма поне няколко дни ще откарам,щот сега ми е 4иста косата,пък после ще мисля WinkАма ми се искаше и от вас да полу4а някой съвет,щот има доста мами с плитки Laughing

# 3
  • Мнения: 750
Ами Bubeto the Cool май имаше плитки. Дано се обади. Иначе, на мен много ми е готино така с плитчици. Пусни снимка да те видим.

# 4
  • Мнения: 2 910
Йо, хайде пусни снимка да те видим. Все си мисля, че би трябвало да може да си миеш косата с тях, стига да не се разхвърчи после навсякъде Grinning

# 5
  • Мнения: 5 299
Ne съм си мила косата с плитките. Като се замърси, развалих плитките и я измих. Мисля, че ако се измие, плитките ще се развалят, макар и малко, и ефекта ще се позагуби.

# 6
  • Мнения: 2 657
Сега ще ви ка4а снимка,ама сама съм се щракнала и не е кой знае какво Rolling Eyesина4е много ме кефи,е аз и преди съм се правила Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 657


п.п.То е една снимка та дрънка Crazy

# 8
  • Мнения: 750
Добре изглежда, но не могат да се видят самите плитки. Ако те снима някой, ще е ок. Иначе  newsm10

# 9
  • Мнения: 723
Ами Bubeto the Cool май имаше плитки. Дано се обади. Иначе, на мен много ми е готино така с плитчици. Пусни снимка да те видим.
Ето ме и мен Simple Smile Както писах и в една друга тема, моите не са точно плитки -усуквам си косата на снопчета. Не съм я къпала с тях, развалям ги преди баня, после ако искам ги правя пак. Но плитки могат да се къпят, обаче после трябва да ги намажеш с вакса, защото ще щръкнат косъмчета, а и има риск да ти остане неизмит шампоан под тях, и да те засърби главата. Според мен е по-добре дас ги развалиш преди къпане.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 39 722
Аз си мия косата с плитките, разбира се внимателно. Е има тук таме щръкнали косъмчета.

# 11
  • Мнения: 5 313
Йоана,много са ти готини плитките. Hug

# 12
  • Мнения: 2 657
Моми4ета благодаря ви Hug

Те за сега са ми с лак за коса,ама се 4удя,4е дори и да ги намокря няма да се развалят,но пък и да се развалят ще скокна пак до гаража пред блока Wink

# 13
  • Мнения: 2 825
Бубе, я кажи твоята технология каква е. Много ме кефи.  Simple Smile
Една приятелка имаше миналото лято и си се къпеше с тях. След шампоана облива доста с вода, за да може да ги изплакне хубаво и после слага малко вакса. Не знам колко време издържаха, де  Thinking

# 14
  • Мнения: 723
Бубе, я кажи твоята технология каква е. Много ме кефи.  Simple Smile
Радвам се, че ти харесва Simple Smile Първо отделям тази част от косата, която ще усуквам, останалата защипвам с щипка да не ми пречи и започвам да разделям косата на кичури - понякога на триъгълници, друг път на други форми. Взимам един кичур и започвам да го навивам стегнато(няма значение в коя посока), плътно по главата. Свободната част също навивам и я намотавам така, че да я закача с малка щипчица. Сигурно звучи сложно, защото ми е трудно да го обясня, но всъщност е много лесно - ако ти го покажа,  ще можеш без проблем да го правиш сама. 

Общи условия

Активация на акаунт