Моята почивка

  • 1 271
  • 9
  •   1
Отговори
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
В тази тема  всеки може да споделя как е прекарал отпуската/ваканцията(ако иска де)


Ние бяхме на почивка в Поморие. Изкарахме си супер. жалко , че бяхме само за 5 дена. Надявам се август  пак да посетим моренцето за 4-5 дена и от 29. 08. до 10.09 сме на балкан-ще бъдем в Орешака.
ето малко снимки  http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_ALBUM&ALBUM_ID=2434

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
има такава тема във  форума за пътувания
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110491.0

# 2
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
има такава тема във  форума за пътувания
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110491.0

добре де

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аууу, как те срязаха!
Аз пък за съжаление май няма да почивам това лято и ми е мн жално, като слушам за моренце. SadSad
Тъй че ходете!! Сега му е времето!
Стискай палци и аз поне септември да се класирам Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 495
Ние ще ходим на Поморие GrinningЯ разкажи, как беше-плаж, море цени Laughing

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 898
И аз и аз ще съм в Поморие  Grinning, вярно кажи малко повечко, че не съм ходила от 2003г. там.
Цените на чадър, шезлонг, плажа как е ?

# 6
  • Мнения: 1 209
Ние бяхме на моренцето през юни. Много хубаво временце ни се падна. Бяхме на Златните и на малкия му се отрази прекрасно. Не излизаше от морето, ядеше всичко каквото му дам и вечер заспиваше при нас по ресторантите, а като се приберем само го прехвърляхме в кошарката. Сутрин ни оставаше да поспим до към 8 часа, след това закуска и към 9 часа вече бяхме на плажа и така до към 12 - 12:30 часа.
Абе хубаво си е на моренцето...

# 7
мисля че това ми беше последната почивка в БГ. Тръгнахме на море, а се озовахме в едно претъпкано и мръсно място, където, за да стигнеш до плажа трябва да преодолееш множество препяствия - строежи, бетонни хотели, задължително грозни, после хиляди хавлии. Говоря за Созопол, новия град, тръгнах натам с  романтични спомени от миналото, но се оказа, че градът вече съвсем не е онова приятно градче, което беше, а битак, панаир, пълен с долнопробни туристи от бившите страни от соц.лагера. Храната в ресторантите е отвратителна, обслужването също. Нямаш спокойствие и пространство никъде - нито на плажа, нито на улицата, нито в заведение. Жалко за хубавото ни черноморие, наистина, защото същата е картинката и навсякъде другаде. Така наречените инвеститори не можаха да проумеят, че хората отиват на море най-вече заради морето, пясъка, въздуха и ако то им се отнеме от бетонните сгради, просто черноморието се превръща в това, което е всеки каменен, мръсен град  #2gunfire
Като гледам цените в Гърция и Турция има доста изгодни оферти, а и от личен опит знам, че там поне храната и обслужването са перхектни

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз пък за съжаление май няма да почивам това лято и ми е мн жално, като слушам за моренце. SadSad
smile3518 И аз така...в понеделник съм на работа...до другото лято.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз така се успокоявам, ама то никога не се знае. При мен има 0.0000001 % шанс да имам отпуска, дано при теб се усмихне някаква възможност. че аз се чувстжам като труп без почивка.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт